Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Model Pack Shop Opava Obaly a krabice

Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez zbytečných nákladů. Model Pack Shop se zabývá prodejem papírových obalů již od roku 1995. Velkou část nabízeného sortimentu přitom tvoří právě různé typy obalů na potraviny. Kamenné prodejny společnosti najdeme ve městech Opava a Praha, pohodlný nákup pro zákazníky z celé České republiky umožňuje e-shop, který firma provozuje.

Krabička na výslužku, papírové obaly - Model Pack Shop

Papírové obaly na různé potraviny

Krabice a papírové tašky jsou velmi důležité pro manipulaci s potravinami při nejrůznějších příležitostech. Velké uplatnění mají především při pořádání nejrůznější rodinných či firemních událostí, od oslav přes party až po velké svatby. Papírové obaly lze využít na zákusky, chlebíčky či koláče.

Samostatnou kategorii pak tvoří krabice na výslužky, které se rozdávají účastníkům různých akcí, především svateb. Model Pack Shop nabízí celou řadu konkrétních produktů, díky čemuž obaly přesně odpovídají potřebným požadavkům. V nabídce tak naleznete krabice na výslužky se srdíčkovými ornamenty a okénkem, papírové dárkové koše s různým počtem hran i nízké krabice na potraviny s víkem.

Krabice na dorty, chlebíčky, koláče i víno


Krabice na dorty

Mezi papírové obaly patří také krabice na dorty. Dort je obvykle těžký a velký, navíc je neskutečně křehký. Proto je třeba zajisti maximální odolnost a pevnost obalu, díky čemuž se riziko poškození dortu maximálně eliminuje. V nabídce zmiňovaného prodejce papírových obalů naleznete nejrůznější provedení krabic na dorty, vyberete si tak přesně podle požadovaného typu.

Jednou z novinek jsou přepravní krabice na velké dorty, které jsou určeny primárně pro spolehlivou přepravu objemnějších dortů, vhodné jsou však pro přepravu nejrůznějších potravin. Jsou vybaveny bílými klopy a odtrhávací páskou. V nabídce naleznete samozřejmě i běžné bíle dortové krabice různých rozměrů, dostupné již od 5 korun za kus.

Zajistěte čerstvý vzhled potravin pomocí kvalitních papírových obalů


Krabice na víno a nápoje

Kromě dortů, chlebíčků a zákusků je třeba přepravit a reprezentativně předat i víno a jiné lahve. I na to firma Model Pack Shop myslí a nabízí dobře vypadající pevné papírové tašky přírodní hnědé či bílé barvy, které jsou taktéž dostupné za cenu něco málo přes 5 korun za kus.

Pokud však chcete dodat samotných lahvím vína skutečně reprezentativní, až honosný vzhled, vyberte si z pestré škály krabic na víno. K dispozici jsou krabice na víno pro jednu, dvě, tři nebo šest lahví různých barevných provedení. Tyto krabice jsou vyráběny s velkým ohledem na estetickou stránku tak, aby zajistily jednak snadný přenos i většího počtu lahví a jednak zaujaly netradičním vzhledem.

Papírové obaly na potraviny tvoří velkou a důležitou část papírového průmyslu. V dnešní době si klient může vybrat právě takové obaly, které pro své použití potřebuje, a nemusí tak činit žádné kompromisy. Kvalitní krabice a tašky na potraviny a lahve tak zajistí bezpečnou a pohodlnou manipulaci, kromě funkční stránky však splní i veškeré požadavky na stránku estetickou.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz

Vydáno 27.04.2016
1394 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova
Stejně tak, jako se říká, že šaty dělají člověka, v dnešní době platí, že obal prodává. Ať už chcete vy prodávat své produkty doslova nebo jen hezky zabalit dárek pro babičku, nepostradatelnými pomocníky vám k tomu vždy budou kvalitní, praktické a nápadité obaly a obalové materiály. Uznejte sami, ...

Model Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Model Pack Shop:  Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží
Co mají společného nové boty, DVD přehrávač a porcelánový servis? Ano, všechny koupíte v krabici. Aniž si to uvědomujeme, krabice a krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí nás obklopují celý život. Krabice jsme nacházeli jako děti pod vánočním stromečkem, do kartonových krabic ukládáme nepotřebné ...
PODSTRÁNKY

Kartonové, skládací krabice

Kartonové, skládací krabice
Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly
Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace
Folie, obalový a výplňový materiál pro ochranu věcí při přepravě a balení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Model Pack Shop Opava Obaly a krabice
WEBOVÁ STRÁNKA
Model Pack Shop Opava
www.packshop.cz
Adresa

Adresa

Nádražní okruh 23
Opava 746 01

pso@modelgroup.com
+420 800 101 077


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.pivni-boxy.czARES
captcha