Přepravní, reklamní  i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Pack Shop Opava Obaly a krabice

Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Pack Shop Opava
Obaly a krabice
Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez zbytečných nákladů. Pack Shop se jako součást společnosti Model Obaly a.s. zabývá prodejem papírových obalů již od roku 1995. Velkou část nabízeného sortimentu přitom tvoří právě různé typy obalů na potraviny. Kamenné prodejny společnosti najdeme ve městech Opava a Praha, pohodlný nákup pro zákazníky z celé České republiky umožňuje e-shop, který firma provozuje.

Krabička na výslužku, papírové obaly

Papírové obaly na různé potraviny

Krabice a papírové tašky jsou velmi důležité pro manipulaci s potravinami při nejrůznějších příležitostech. Velké uplatnění mají především při pořádání nejrůznější rodinných či firemních událostí, od oslav přes party až po velké svatby. Papírové obaly lze využít na zákusky, chlebíčky či koláče.

Samostatnou kategorii pak tvoří krabice na výslužky, které se rozdávají účastníkům různých akcí, především svateb. Pack Shop nabízí celou řadu konkrétních produktů, díky čemuž obaly přesně odpovídají potřebným požadavkům. V nabídce tak naleznete krabice na výslužky se srdíčkovými ornamenty a okénkem, papírové dárkové koše s různým počtem hran i nízké krabice na potraviny s víkem.

Krabice na dorty, chlebíčky, koláče i víno


Krabice na dorty

Mezi papírové obaly patří také krabice na dorty. Dort je obvykle těžký a velký, navíc je neskutečně křehký. Proto je třeba zajisti maximální odolnost a pevnost obalu, díky čemuž se riziko poškození dortu maximálně eliminuje. V nabídce zmiňovaného prodejce papírových obalů naleznete nejrůznější provedení krabic na dorty, vyberete si tak přesně podle požadovaného typu.

Jednou z novinek jsou přepravní krabice na velké dorty, které jsou určeny primárně pro spolehlivou přepravu objemnějších dortů, vhodné jsou však pro přepravu nejrůznějších potravin. Jsou vybaveny bílými klopy a odtrhávací páskou. V nabídce naleznete samozřejmě i běžné bíle dortové krabice různých rozměrů, dostupné již od 5 korun za kus.

Zajistěte čerstvý vzhled potravin pomocí kvalitních papírových obalů


Krabice na víno a nápoje

Kromě dortů, chlebíčků a zákusků je třeba přepravit a reprezentativně předat i víno a jiné lahve. I na to firma Pack Shop myslí a nabízí dobře vypadající pevné papírové tašky přírodní hnědé či bílé barvy, které jsou taktéž dostupné za cenu něco málo přes 5 korun za kus.

Pokud však chcete dodat samotných lahvím vína skutečně reprezentativní, až honosný vzhled, vyberte si z pestré škály krabic na víno. K dispozici jsou krabice na víno pro jednu, dvě, tři nebo šest lahví různých barevných provedení. Tyto krabice jsou vyráběny s velkým ohledem na estetickou stránku tak, aby zajistily jednak snadný přenos i většího počtu lahví a jednak zaujaly netradičním vzhledem.

Papírové obaly na potraviny tvoří velkou a důležitou část papírového průmyslu. V dnešní době si klient může vybrat právě takové obaly, které pro své použití potřebuje, a nemusí tak činit žádné kompromisy. Kvalitní krabice a tašky na potraviny a lahve tak zajistí bezpečnou a pohodlnou manipulaci, kromě funkční stránky však splní i veškeré požadavky na stránku estetickou.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.packshop.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Každý milovník piva jistě zaznamenal zajímavé obaly, díky kterým je transport z obchodu do ledničky (nebo na některý vhodný schod) pohodlné a snadné. Navíc můžete věnovat pivo jako milou pozornost někomu blízkému. Třeba jako dárek pod stromeček.

Vydáno 29.04.2019
Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Stejně tak, jako se říká, že šaty dělají člověka, v dnešní době platí, že obal prodává. Ať už chcete vy prodávat své produkty doslova nebo jen hezky zabalit dárek pro babičku, nepostradatelnými pomocníky vám k tomu vždy budou kvalitní, praktické a nápadité obaly a obalové materiály. Uznejte sami, že sebeobyčejněji vypadající výrobek se často pěkným obalem stane neodolatelným.

Vydáno 29.08.2013
Pack Shop:  Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Co mají společného nové boty, DVD přehrávač a porcelánový servis? Ano, všechny koupíte v krabici. Aniž si to uvědomujeme, krabice a krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí nás obklopují celý život. Krabice jsme nacházeli jako děti pod vánočním stromečkem, do kartonových krabic ukládáme nepotřebné věci, ale i svá osobní tajemství. A protože vám chceme nabízet jen ty nejlepší obalové materiály a krabice, ve kterých bude v bezpečí i to nejkřehčí zboží, zřídili jsme pro vás přehledný e-shop.

Vydáno 25.11.2014Vydáno 27.04.2016
1022 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2016

Kartonové, skládací krabice

Kartonové, skládací krabice

Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace

Folie, obalový a výplňový materiál pro ochranu věcí při přepravě a balení