Wapky a čističe – specializovaná prodejna čisticí techniky v Opavě

Kvalitní čisticí technika v čele s vysokotlakými čističi a vysavači patří mezi pomůcky, které se využívají jak v domácím, tak profesionálním prostředí. Jedničkou na trhu je společnost Nilfisk-Advance, zabývající se výrobou profesionální čisticí a úklidové techniky v Dánsku. Působí po celém světě, výjimkou není ani Česká republika. V Opavě se nachází specializovaná prodejna čisticí techniky, ve které si vyberete z široké nabídky produktů. Využít přitom můžete profesionálních poradenských služeb zkušeného personálu.

čisticí technika - Nilfisk ALTO WAP E 140.3-9 X TRA + vysavač

Wapka – jediný originál

Vysokotlaké čističe se v běžném prostředí označují pojmem wapka. Je však třeba upozornit, že tento pojem překrucuje skutečný význam tohoto pojmu. Značka Wap je totiž německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který je v současnosti začleněn právě pod dánský koncern Nilfisk-Advance.

Produkt značky Wap je tak ve skutečnosti pouze jeden, wapku nelze zaměňovat s vysokotlakými čističi jiných výrobců. Právě originální wapky jsou synonymem spolehlivosti, odolnosti a výkonnosti. Jsou spojené s mnohaletou tradicí a ty také naleznete ve zmiňované specializované prodejně v Opavě.

Prodej čisticí techniky ve specializované prodejně v Opavě


Třídy nabízených vysokotlakých čističů

Pro přehlednost nabízených čističů se produkty společnosti Nilfisk-Advance dělí do 4 tříd – Compact, Dynamic, Excelent a Pro. Výrobky z třídy Compact jsou určené pro většinu běžných čisticích prací, výkony strojů dosahují až 10 barů. Vysokotlaké čističe z třídy Dynamic jsou určeny pro mírně pokročilé úkony, jsou flexibilní, mohou být zavěšeny na zeď a dosahují tlaku až 140 barů. Wapky z třídy Excelent a Pro jsou určeny pro náročnější úkony, vynikají svých velkým výkonem a jsou vhodné i pro profesionální účely.

Vysokotlaké čističe vysoké kvality pro domácí i profesionální použití


Pestrá nabídka čisticí techniky

Navštívíte-li specializovanou prodejnu čisticí techniky v Opavě, jistě budete uchváceni širokým sortimentem nabízených produktů. Vybrat si můžete z mnoha typů vysokotlakých čističů, ať už s ohřevem či bez ohřevu, rozdělených podle výše uvedených tříd. K dispozici jsou také profesionální i hobby vysavače, čističe koberců a čalounění, podlahové mycí stroje, parní čističe, robotické vysavače či nejrůznější příslušenství.

Prodejna v Opavě přináší všem zájemcům o kvalitní čisticí techniku a vysokotlaké čističe jedinečnou možnost výběru z mnoha typů přístrojů. Odborný personál vám při výběru poskytne užitečné informace a doporučí ideální produkty pro vaše potřeby.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vapka.cz

Vydáno 27.04.2016
124 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 1. VAPKA s.r.o. - Nilfisk, Wap - vapka.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
1. VAPKA s.r.o. - Nilfisk, Wap - vapka.cz
www.vapka.cz
Adresa

Adresa

Rolnická 279/74
Opava - Kateřinky 747 05

opava@vapka.cz
+420 553 611 323


Najdete nás také zde:

ARES
captcha