ToBig nářadíProdej AKU nářadí pro profesionály i kutily v Opavě

AKU nářadí je díky své flexibilitě a jednoduché manipulaci stále oblíbenější jak mezi profesionálními řemeslníky, tak kutily. Díky moderním technologiím je výkon AKU nářadí vysoký a baterie vynikají vysokou kapacitou. Firma ToBig se sídlem v Opavě se prodejem nářadí tohoto typu zabývá a nabízí produkty významných výrobců METABO, Dewalt, Hitachi a dalších.

AKU nářadí, Opava

Výhody AKU nářadí

Zatímco v minulosti bylo AKU nářadí zmiňováno jen v kontextu variabilního a flexibilního, avšak nevýkonného typu nářadí, dnes je situace jiná. Díky moderním technologiím se AKU nářadí vyrovnává z hlediska výkonu běžně dostupnému elektrickému nářadí a poskytuje celou řadu dalších výhod. AKU nářadí je možné použít všude tam, kde není dostupný zdroje elektrické energie. Lze jej tak používat i na hůře dostupných místech, a to bez rizika úrazu proudem.

Nářadí, poháněné akumulátorem, také vyniká jednoduchou manipulací. S takovým nářadím se totiž dostaneme i na špatně dostupná místa, a to bez překážení neforemných kabelů. AKU nářadí je výhodné také z hlediska hmotnosti a univerzálnosti. V současné době lze pořídit AKU vrtačky, brusky, šroubováky, ale také okružní či přímočaré pily nebo rázové utahováky.

AKU nářadí vyniká jednoduchou manipulací, flexibilitou, výkonem i výdrží


AKU nářadí vysoké kvality

V úvodu zmíněná společnost ToBig, zabývající se právě prodejem nářadí na akumulátory, si zakládá na pestré nabídce kvalitního sortimentu. Proto nabízí jen produkty osvědčených prvotřídních výrobců. V nabídce také naleznete např. AKU nářadí METABO, Dewalt nebo Hitach. Všechny nabízené stroje si pak můžete přijít osobně vyzkoušet do prodejny v Opavě.

Nabídka kvalitního AKU nářadí METABO, Dewalt a Hitachi


Jedna baterie pro více strojů

AKU nářadí METABO i dalších značek si zakládá na vysoké variabilitě a univerzalitě. Proto razí cestu univerzálních baterií, kdy jeden typ baterie je kompatibilní pro velkou část nářadí daného výrobce. Pokud si tak pořídíte více zařízení na akumulátory, nebudete muset bojovat s velkým počtem baterií a nabíječek. Jeden typ baterie je kompatibilní až pro 40 různých typů nářadí.


Maximální výkony díky revoluční technologii

AKU nářadí METABO je jasným důkazem toho, že i nářadí na akumulátor se může výkonem i celkovou kvalitou vyrovnat elektrickému nářadí. Díky kombinaci nových, vysoce výkonných článků a nově vyvinutých komponent se prodloužila pracovní doba až o 87 %, přičemž samotný výkon strojů se zvýšil až o 67 %. AKU nářadí výrobců Dewalt a Hitachi přitom nezůstává pozadu, sami si tak můžete vybrat takový produkt, který vašim požadavkům bude odpovídat nejvíce.

Zvažujete-li pořízení kvalitního nářadí pro nejrůznější činnost, AKU nářadí je ideální volbou. Podívejte se na internetové stránky prodejce ToBig nebo přímo navštivte prodejnu v Opavě a o výhodách jednotlivých produktů se přesvědčte sami.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tobig.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


ToBig nářadí Opava: Aku nářadí pro kutily i profesionály

ToBig nářadí Opava: Aku nářadí pro kutily i profesionály

Aku nářadí je mnohdy považováno za méně výkonné a spolehlivé než klasické nářadí na elektrický kabel. Pokud ale poznáte nářadí z prodejny ToBig, zjistíte, že je tato domněnka chybná. Najdete zde totiž aku nářadí pro kutily i profesionály, které je díky novým akumulátorům LiHD svým výkonem i výdrží srovnatelné s těmi připojenými do sítě.

Vydáno 27.01.2017
Nákup kvalitního nářadí a materiálu je zásadní pro kutily i profesionály

Nákup kvalitního nářadí a materiálu je zásadní pro kutily i profesionály

Že bez kvalitního nářadí a materiálu nelze plnohodnotně a efektivně pracovat dnes ví každý kutil i profesionál. Prodej nářadí je však v dnešní době natolik rozšířený, že jej koupíme prakticky kdekoliv, rozeznat kvalitní od nekvalitního pak může být na první pohled těžké. Není nic horšího, než zničená několikadenní práce vlivem nekvalitního materiálu nebo selhání nářadí v tu nejnevhodnější chvíli. Jak se takovým situacím vyhnout?

Vydáno 20.03.2015Vydáno 27.04.2016
121 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2016