Informační systémy Helios a RSV od společnosti First Information Systems

First Information Systems, to je softwarová firma s dvacetiletou tradicí na trhu a gold partner společnosti Asseco Solutions, a.s. Vyvíjíme a implementujeme sofistikované informační systémy, které poskytují komplexní řešení v oblasti řízení firem všech velikostí. Pro potřeby stavebních firem dodáváme informační systém RSV – řízení stavební strojní výroby. V oblasti strojírenských, obchodních, dopravních a montážních firem poskytujeme informační systém Helios Orange, jsme dokonce jeho nejlepším prodejcem. Díky oběma našim systémům patříme mezi špičky na českém i slovenském trhu.

Sofistikované informační systémy pro řízení firem všech velikostí.

Podnikový informační systém Helios pro efektivnější podnikání

Helios Orange je vyspělý informační systém pro řízení podnikových obchodních, výrobních i dalších procesů. Je nejrozšířenějším systémem pro SMB na českém a slovenském trhu. Vedle ekonomických agend zahrnuje i řízení obchodu a služeb, řízení procesů ve výrobních firmách i problematiku různých průmyslových odvětví. Podnikový informační systém Helios Orange tak nabízí efektivnější podnikání malým i středním firmám. Helios Orange obsahuje také funkcionality jako je CRM systém Business Intelligence Controlling Helios či Document management.

Ekonomický informační systém Helios pro firmy všech velikostí


Informační systém RSV pro stavební firmy

Potřebám stavebních firem různých velikostí zase skvěle vyhoví informační systém RSV – řízení stavební strojní výroby. Pokrývá veškeré procesy související se stavební zakázkou, počínaje sledováním potenciálních zakázek, přes fázi obchodní, realizační, až po záruční lhůtu. V kombinaci s některým z ERP systémů vytváří integrovaný informační systém. Zahrnuje také aplikaci Workflow pro elektronické schvalování dokumentů, která zrychlí a zefektivní práci s nimi, zamezí chybovosti a finančním ztrátám. Systém Workflow lze připojit jako nástavbu také k systému Helios nebo jinému.

RSV pro řízení stavební výroby využívají největší i relativně malé stavební firmy s desítkami zaměstnanců. Systém je totiž modulární a mimořádně přizpůsobivý podmínkám zákazníka. Právě tato jeho vlastnost umožňuje jeho úspěšné individuální nasazení v podmínkách všech stavebních firem.

Informační systém RSV se vám zcela přizpůsobí


Informační systémy vám přizpůsobíme na míru

Zaujal vás podnikový informační systém Helios nebo pro stavebnictví určený informační systém RSV? Neváhejte a obraťte se na nás. Dodáme vám oba systémy dohromady, nebo se postaráme o integraci systému RSV s vašim stávajícím ERP systémem. To vše přesně dle vašich aktuálních potřeb, požadavků a zaměření vaší firmy.Vydáno 04.05.2016
65 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA First information systems, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
First information systems, s.r.o.
www.firstis.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

HELIOS Orange
Adresa

Adresa

Kalvodova 1087/2
Ostrava-Mariánské Hory 709 00

info@firstis.cz
+420 596 625 210


Najdete nás také zde:

ARES
captcha