Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí BARAN – FMB Opava

Přejete si nová dřevěná okna nebo dřevěné dveře? Obraťte se na firmu BARAN – FMB spol. s.r.o. Opava. Jsme specialisté na výrobu moderních a kvalitních oken a dveří. Dřevěná okna a dveře vám přinesou do života více kvality, a to díky jedinečnosti, síle, kráse a funkčnosti materiálu. Buďte šetrní k životnímu prostředí a zůstaňte ve spojení s přírodou s našimi dřevěnými okny a dveřmi.

Moderní a kvalitní dřevěná okna i dveře od firmy BARAN - FMB.

Dřevěná okna i dveře kvalitní výroby

Dřevo je přirozený, přírodní a léty ověřený materiál. Ve spojení s nejmodernější technologií a řemeslnou zručností pak vznikají kvalitní výrobky. Naše dřevěná okna i dveře vám poskytnou vysoký komfort bydlení a vašemu domu dodají přirozený vzhled.

Naše dřevěná okna a dřevěné dveře vychází z nejnovějších trendů a poznatků. Umožní vám komfortnější bydlení, přitom splňují nejpřísnější české i evropské normy, a to zejména v oblasti tepelné a zvukové ochrany budov. Vyrábíme je na nejmodernějších strojích, které jsou řízeny výkonnými počítači s vysokou přesností. Součástí naší firmy je i nová linka a nová výrobní linka. Díky moderním postupům je zajištěno precizní zpracování, a tím i dlouhá životnost oken a dveří.

Dřevěná okna a dveře vyrábíme moderními postupy


K dřevěným oknům a dveřím přinášíme i související služby

V záruční době i v průběhu celé životnosti oken a dveří mohou nastat situace, které vyžadují servisní zásah. Ať je to rozbité sklo, seřízení kování nebo dodatečná montáž dalších prvků. Kdykoli se na nás můžete obrátit a my váš problém vyřešíme v rámci záručního i pozáručního servisu.

Dřevěná okna a dveře vám bezplatně a spolehlivě dopravíme až na místo určení. Zajistíme také jejich odbornou montáž proškolenými pracovníky, jejichž řemeslná zručnost a zkušenosti jsou zárukou bezproblémové funkčnosti namontovaných oken a dveří.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.baran.cz

Vydáno 27.04.2016
767 Zhlédnutí
Topováno 08.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vchodové domovní dveře pro zákazníky z celého Moravskoslezského kraje

Vchodové domovní dveře pro zákazníky z celého Moravskoslezského kraje
Naše společnost se nazývá Baran - FMB, spol. s r.o. a zaměřujeme se na výrobu vchodových dveří, které se hodí do každého domu. Toužíte také po nových, krásných, originálních a především bezpečných vchodových dveřích? Pak pro Vás máme připravený široký sortiment našich výrobků.

Dřevěná i plastová okna, která domům sluší

Dřevěná i plastová okna, která domům sluší
Stavíte nebo rekonstruujete dům? Rozhodli jste se pro pořízení nových oken, nebo potřebujete svá stávající okna pouze uvést do lepšího stavu? Firma Baran - FMB vám v každém případě pomůže. Jedná se o firmu pracující již léta v oblasti stavebnictví, která vyrábí plastová i dřevěná okna a dveře do ...
PODSTRÁNKY

Okna, hliníkové okenní opláštění a příslušenství

Okna, hliníkové okenní opláštění a příslušenství
Okna, hliníkové opláštění Aluskin pro okenní systémy a příslušenství

Dveře interiérové a vchodové

Dveře interiérové a vchodové
Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Garážová vrata

Garážová vrata
Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Baran - FMB, spol. s r.o. okna, dveře, stínění, vrata a brány
WEBOVÁ STRÁNKA
Baran - FMB, spol. s r.o.
www.baran.cz
Adresa

Adresa

Cihelní 238
Neplachovice 747 74

okna-dvere@baran.cz
+420 553 619 255


Najdete nás také zde:

ARES
captcha