Trvalkové záhony jsou nedílnou součástí moderní zahrady

Trvalky jsou vedle stromů a keřů důležitou součástí zahrady. Dodají vaší zahradě proměnlivost, pestrost a vůni. Toužíte i vy po dokonalém trvalkovém záhoně? Svěřte se do rukou odborníků z firmy Zahradnictví Šimková, s.r.o., kteří vám už při projektové přípravě představ, jak by vaše trvalková zahrada mohla vypadat.

trvalkové záhony pro vaši zahradu

Trvalky patří do každé zahrady

Trvalky jsou nedílnou součástí zahrady. Oživí ji a doplní její kostru tvořenou stromy a keře. Bez celoročně kvetoucích trvalkových záhonů by zahrada byla ochuzená, prázdná a nepřinášela by celkový pocit pohody. Při tvorbě zahrad proto trvalky používáme ve značné míře. Jedině ony dodají vaší zahradě barevnost, vůni a pohyb. V našem zahradním centru nabízíme široký sortiment trvalek pro různá stanoviště, které vás budou těšit celý rok.

Nejen trvalkové záhony - námi vytvořené zahrady


Trvalky využijete k okrase i v kuchyni

Možností využití trvalek je mnoho. Podle výšky je můžeme využít jako nízké lemy kolem zahradní pěšiny nebo terasy. Vysoké sestavy zase dobře poslouží u zahradního posezení jako clona proti nežádoucím pohledům a pro lepší pocit soukromí. Bylinky z vlastního záhonku pak můžete využít i v kuchyni. Trvalky potěší zrak, čich i hmat a každý si tak přijde na své.


Trvalkový záhon uzpůsobíme podmínkám zahrady

Trvalkové záhony vytváříme podle konkrétních podmínek na vaší zahradě. Naši odborníci vědí, které druhy trvalek se hodí pro jaké stanoviště. Vyberou proto vhodné rostliny tak, aby jim vyhovovalo plné slunce nebo naopak místo v podrostu dřevin.

Typu záhonu a požadovanému efektu přizpůsobíme také výšku, barvy i způsob rozložení rostlin. Poradíme vám také, jaké druhy se hodí jako dominantní, doprovodné nebo pokryvné. Použijeme tedy přesně takové rostliny, které budou ideální pro vaši zahradu.

Vytváříme zahrady a parky pro všechnyVydáno 28.04.2016
1499 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Říká vám něco pojem koupací jezírka neboli biotopy?

Říká vám něco pojem koupací jezírka neboli biotopy?
Hledáte souznění s přírodou a přitom praktické osvěžení v létě? Koupací jezírka a přírodní bazény jsou skvělou volbou pro každého, kdo miluje rostliny, vodu a přírodu. Máte rodinný dům a větší zahradu? Pak je to pro vás také ideální řešení!

Chcete zahradu, kterou vám budou všichni závidět? Využijte realizace zahrad na míru

Chcete zahradu, kterou vám budou všichni závidět? Využijte realizace zahrad na míru
Nic nezkazí celkový dojem z domu více, než když se kolem něj rozprostírá neupravená a zanedbaná zahrada plná povadlých nebo dokonce suchých rostlin. Právě zahrada je totiž pověstnou třešničkou na dortu a také vizitkou každého majitele domu. Potřebovala by i vaše zahrada radikální proměnu, ale ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahradnictví Šimková, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahradnictví Šimková, s.r.o.
www.zahradnictvi-simkova.cz
Adresa

Adresa

Bystřice 1139
Bystřice 739 95

simka@volny.cz
+420 608 670 139


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha