D-BAU s.r.o.Zateplení fasády šetří výdaje za energie

Zateplení fasády výrazně snižuje spotřebu energie, což může být mnohdy rozdíl v částkách, které ve vašem rodinném rozpočtu skutečně pocítíte. Naše firma D-BAU Semily provádí zateplení fasád jak rodinných domů, tak i bytových domů. Zajistíme kompletní dodávkou stavebního materiálu a o vše se postaráme.

zateplení fasády, Semily

Naše reference zateplení budov mluví za vše

Zateplení fasády máme podložené certifikátem a na kvalitu našich služeb se můžete spolehnout - důkazem je i celá řada úspěšných projektů a spokojených zákazníků nejen v Semilech a okolí.

Zateplení fasády - Semily


Zateplení fasády materiálem Český Caparol

Naše firma používá k zateplování budov speciální materiál Český Caparol, složený z několika vrstev zateplení. Na zateplení fasády tímto způsobem poskytujeme záruku minimálně 7 let, a samozřejmostí je možnost volby finální barvy i struktury nové omítky.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o námi prováděném zateplení budov, naši odborníci vám rádi pomohou. Najdete nás na adrese Chuchelská 170 Semily.

Zateplení fasád za pomocí materiálu Český Caparol
FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavba beze všech starostí

Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.

Vydáno 28.05.2018
Realizace pozemních staveb všeobecného charakteru včetně rekonstrukcí

Realizace pozemních staveb všeobecného charakteru včetně rekonstrukcí

Stavba svého vlastního rodinného domu se dá považovat jako významný milník celého života. Jenže cesta od počátečního návrhu až po konečný dům je velmi dlouhá a náročná. Z tohoto důvodu vznikla firma D-BAU s.r.o., která dokáže pomoci se všemi činnostmi týkající se staveb nejenom rodinných domů, ale také bytových domů, školek, obecních úřadů či celých sídlišť.

Vydáno 04.04.2017Vydáno 28.04.2016
115 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017