Rodinné domy na klíč vám ušetří starosti se stavbou - Semily

D - BAU s.r.o. Pozemní stavitelství

Rodinné domy na klíč vám ušetří starosti se stavbou - Semily

Zateplení fasády šetří výdaje za energie

Zateplení fasády výrazně snižuje spotřebu energie, což může být mnohdy rozdíl v částkách, které ve vašem rodinném rozpočtu skutečně pocítíte. Naše firma D-BAU Semily provádí zateplení fasád jak rodinných domů, tak i bytových domů. Zajistíme kompletní dodávkou stavebního materiálu a o vše se postaráme.

zateplení fasády, Semily

Naše reference zateplení budov mluví za vše

Zateplení fasády máme podložené certifikátem a na kvalitu našich služeb se můžete spolehnout - důkazem je i celá řada úspěšných projektů a spokojených zákazníků nejen v Semilech a okolí.

Zateplení fasády - Semily


Zateplení fasády materiálem Český Caparol

Naše firma používá k zateplování budov speciální materiál Český Caparol, složený z několika vrstev zateplení. Na zateplení fasády tímto způsobem poskytujeme záruku minimálně 7 let, a samozřejmostí je možnost volby finální barvy i struktury nové omítky.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o námi prováděném zateplení budov, naši odborníci vám rádi pomohou. Najdete nás na adrese Chuchelská 170 Semily.

Zateplení fasád za pomocí materiálu Český CaparolVydáno 28.04.2016
119 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavba beze všech starostí

Stavba beze všech starostí
Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.

Realizace pozemních staveb všeobecného charakteru včetně rekonstrukcí

Realizace pozemních staveb všeobecného charakteru včetně rekonstrukcí
Stavba svého vlastního rodinného domu se dá považovat jako významný milník celého života. Jenže cesta od počátečního návrhu až po konečný dům je velmi dlouhá a náročná. Z tohoto důvodu vznikla firma D-BAU s.r.o., která dokáže pomoci se všemi činnostmi týkající se staveb nejenom rodinných domů, ale ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA D - BAU s.r.o. Pozemní stavitelství
WEBOVÁ STRÁNKA
D - BAU s.r.o.
www.d-bau.cz
Adresa

Adresa

Chuchelská 170
Semily 513 01

d-bau@seznam.cz
+420 481 320 789


Najdete nás také zde:

ARES
captcha