Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel

Mít v dnešní době řidičský průkaz je téměř nezbytné a otázku, která autoškola v našem okolí je ta pravá, si klade celá řada nejen čerstvě osmnáctiletých. Ať už potřebujete dobře řídit kvůli dojíždění do práce či školy, kvůli služebním cestám nebo výletům, v bohatě vybavené Autoškole Pollak Havířov najdete kvalitní výuku, osobní přístup zkušených instruktorů i trenažér.

Školení řidičů, vrácení řidičáku, kondiční jízdy a další nabízí Autoškola Pollak Havířov.

Řidičský průkaz vyžaduje řada zaměstnavatelů

Je řidičský průkaz požadavkem vašeho současného či budoucího zaměstnavatele nebo jej chcete zkrátka jen pro své osobní potřeba? Přihlaste se do naší autoškoly a vaše případné obavy z řízení se rázem rozplynou.


Autoškola Havířov – kondiční jízdy i autotrenažér

Naše autoškola působí jako akreditované školicí středisko řidičů a získat u nás můžete oprávnění pro všechny typy vozidel. Auto i učitele si můžete vybrat sami, výuka probíhá i na trenažéru a v případě, že byste si potřebovali jen procvičit jízdu nebo zdokonalit své řidičské schopnosti, vám jsou k dispozici kondiční jízdy.

Kondiční jízdy i autotrenažér


Vrácení řidičského průkazu po „vybodování“

Zakládáme si na profesionálním a osobním přístupu a pro věrné zákazníky máme připravenou 10% slevu. Neváhejte se na nás obrátit i v případě potřeby vrácení řidičského oprávnění po vybodování a zákazu soudem. Poté, co vám skončí zákaz činnosti, absolvujete přezkoušení z odborné způsobilosti.

Autoškola - akreditované školicí středisko řidičůVydáno 28.04.2016
361 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoškola Pollak s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoškola Pollak s.r.o.
www.autoskolapollak.cz
Adresa

Adresa

Moskevská 1440
Havířov - Město 736 01

sekretariat.as@seznam.cz
+420 722 007 939


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha