Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o. www.ortodoncie-zlinsko.cz

Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.
www.ortodoncie-zlinsko.cz
Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Trápí vaše děti křivé zuby? Jejich problémy vyřeší včasná návštěva ortodoncie - vady chrupu je totiž třeba léčit co nejdříve. Pokud jste ze Zlína, Otrokovic, Napajedel nebo jejich okolí, navštivte ortodoncii MUDr. Heleny Dvořákové v Otrokovicích. Zajistíme rovnátka pro děti i dospělé, ale i řešení estetických vad chrupu. Důležité je přijít včas!

První návštěva ortodoncie? Bát se nemusíte!

První návštěva dítěte u ortodonta

Na první konzultaci u ortodonta přijďte už v období, kdy vaše děti mají smíšený chrup a kdy dochází k prořezávání druhých zubů - řezáků a prvních stálých stoliček. Se sledováním a léčbou chrupu doporučujeme začít již u dětí, aby bylo možné včas léčit vady, které mohou poškodit růst obličeje. Na ortodoncii ale rádi uvítáme i dospělé, kteří se stav svého chrupu rozhodli řešit později. S léčbou chrupu je možné začít v každém věku.

Domluvte si návštěvu ortodoncie ještě dnes


Prvního vyšetření u ortodonta se nemusíte obávat

Při prvním vyšetření ortodontista posoudí například pořadí prořezávání zubů, velikost místa pro zuby stálého chrupu a růst čelistí. Zjistí také přítomnost nebo nepřítomnost zlozvyk, jako je dumlání palce, vkládání tužek, okusování nehtů. Na základě těchto a dalších informací ortodontista rozhodne o dalším vyšetření a stanoví léčebný plán, tedy kdy a jak vadu chrupu léčit.


Rovnátka nejsou jen záležitostí estetiky

Rovné a zdravé zuby nejen dobře vypadají, léčba křivých zubů také zajistí lepší výslovnost a žvýkání. Pokud máte problém s chrupem i vy, neodkládejte návštěvu ortodoncie, která má hlavně preventivní význam. Díky včasné léčbě se totiž může vyhnout řadě nepříjemností a zajistíte, aby vám zuby dlouho vydržely a plnily svou funkci do vysokého věku.

V naší ortodoncii klademe důraz především na individuální přístup. Každému pacientovi tak doporučíme ideální řešení přímo pro něj. Neodkládejte návštěvu ortodoncie a začněte s léčbou vad chrupu včas. Trápí vás nebo vaše děti předkus, křivé zuby nebo zubní mezery? Navštivte ortodoncii MUDr. Heleny Dvořákové v Otrokovicích, zuby napravíme pacientům všeho věku z okresu Zlín i okolí.Více informací naleznete na našich stránkách  https://nabidky.edb.cz/Nabidka-57856-prvni-navsteva-ditete-na-ortodoncii-konzultace-lecby-krivych-zubu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.

Vydáno 03.06.2014
Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka v úsměvu nejsou v dnešní době vůbec neobvyklé. Vybírat si můžete z keramických či kovových typů, můžete mít dokonce barevné gumičky. Jsou módní záležitostí a navíc vám narovnají zuby. Rovnátka řeší mnoho nesrovnalostí chrupu, špatné postavení zubů, zakřivené zuby nebo další anomálie. Při nošení rovnátek musíme myslet také na důkladnou hygienu. Navštívit můžete Ortodoncii v Otrokovicích - MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Vydáno 08.06.2018Vydáno 29.04.2016
2223 Zhlédnutí
Topováno 25.06.2020

Snímací rovnátka

Snímací rovnátka

Ortodontická léčba nerovností chrupu pomocí snímacích rovnátek

Fixní rovnátka kovová a keramická

Fixní rovnátka kovová a keramická

Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

Korekce chrupu

Korekce chrupu

Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky