Spolehlivá sekční průmyslová či garážová vrata

Sháníte průmyslová či garážová vrata za rozumnou cenu a z kvalitních materiálů? Firma JH-vrata Hlinovský vám je poskytne včetně dodávky a odborné montáže.

Sekční průmyslová vrata

Moderní a bezpečná garážová vrata

Garážová vrata musí být v prvé řadě spolehlivá a bezpečná, aby byla vyloučena nevyžádaná vniknutí do domu. Jsou ale také jedním z dominantních prvků rodinného domu, kterého si všimne každý, proto je kromě vlastností důležitý i jejich design. Společnost JH-vrata Hlinovský myslí při výrobě a montáži vrat na všechno, a proto se můžete spolehnout jak na příjemný moderní vzhled, tak i na stoprocentní bezpečnost, kvalitu a odolnost garážových vrat.

Garážová vrata jsou konstruována tak, aby zabírala co nejméně místa, které je pak možno využít podstatně lépe. Sekční garážová vrata pak lze instalovat do jakéhokoli prostoru, ať už je úzký, široký, zkosený atd. Můžete si vybrat nejen z několika možných povrchových úprav, ale i z různých typů garážových vrat.

Garážová vrata od firmy JH-VRATA Hlinovský


V nabídce garážových vrat najdete:

• rolovací garážová vrata Profirol či Hörmann RollMatic
• sekční garážová vrata Hörmann
• výklopná garážová vrata Hörmann Berry


Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata slouží pro uzavírání výrobních hal, autoservisů, automyček, skladových prostor a dalších podobných provozů, kde je kladen velký důraz na spolehlivé zabezpečení. Sekční průmyslová vrata jsou konstruována tak, aby ušetřila co nejvíce místa. Jsou tedy otevírána nahoru, a tím poskytují dostatek prostoru před i za vraty. Zajišťují spolehlivý a bezpečný provoz. Jejich výhodou je také to, že jsou téměř bezúdržbová a mají dlouhou životnost.

Průmyslová vrata jsou dodávána i v jiných provedeních, a sice rychloběžná, rolovací ocelová a rolovací mříže. Záleží jen na preferencích klienta, zaměření, velikosti a využité provozu. Možných je taktéž několik povrchových úprav, které si klienti volí s ohledem na své potřeby a požadavky.

Sekční průmyslová vrata, které šetří místo


Kování a pohony pro vrata a brány i další produkty

Kromě samotných vrat firma JH-vrata Hlinovský dodává i různá kování a pohony po vrata a brány či příslušenství. Dále nabízí vjezdové brány, ploty, závory, vícefunkční a vchodové dveře či markýzy. Kromě dodání a realizace vrat poskytuje také jejich opravy, servis a odborné poradenství.Vydáno 29.04.2016
46 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nejlepší garážová a průmyslová vrata najdete v Plzni Útušicích

Nejlepší garážová a průmyslová vrata najdete v Plzni Útušicích
Ať už jste majitel průmyslového podniku, nebo hlava rodiny, zbystřete. Společnost Hörmann totiž připravila nabídku garážových a průmyslových vrat, která se neodmítá. Vrata Hörmann seženete u společnosti JH-VRATA, která sídlí v Plzni-Útušicích.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JH-VRATA Hlinovský
WEBOVÁ STRÁNKA
JH-VRATA Hlinovský
www.jhvrata.cz
Adresa

Adresa

č.183
Útušice - Plzeň 332 09

info@jhvrata.cz
+420 607 206 642


Najdete nás také zde:

ARES
captcha