Práškové lakování - odolný lak, antikorozní podkladové vrstvy a široká škála barev

Prášková lakovna Lakmetal má více než dvacetileté zkušenosti v oboru práškové lakování, díky kterým vám může nabídnout ten nejlepší servis povrchových úprav. Práškové lakování od společnosti Lakmetal se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, ale také rychlostí provedení a příznivými cenami.

Práškové lakování od společnosti Lakmetal, to je vysoká kvalita, rychlé provedení a příznivá cena.

Práškové lakování

Jak vlastně probíhá proces práškového lakování? Pokud má být lakování kvalitní, neodmyslitelně k němu patří také příprava samotného povrchu. Jedině tak může být zaručeno správné nanesení povrchové úpravy, proto na přípravu v Lakmetal velmi dbáme.

Nejprve je nutné povrch odmastit, a to s neustálou regenerací odmašťovacího média, takže jsou výrobky neustále omývány čistým médiem. Poté je aplikován železitý fosfát, který zaručuje zvýšení přilnavosti povrchu a zajišťuje, aby byl nátěr odolnější vůči korozi. Pokud je potřeba povrch sjednotit, následuje tryskání.

Práškové lakování


Velký výběr barev pro práškové lakování

Pro práškové lakování si můžete vybrat ze široké škály barev stupnice RAL, zvolit si různé metalické efekty i struktury či antikorozní podkladové vrstvy. Samozřejmostí je také transport hotových výrobků na přání klienta, včetně zabalení.

Využijte výhod práškového lakování i vy, obraťte se na Lakmetal!Vydáno 29.04.2016
57 Zhlédnutí
Topováno 21.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lakování všeho druhu a v různých barevných odstínech

Lakování všeho druhu a v různých barevných odstínech
Povrchová úprava je důležitá součást každého předmětu kolem nás. Díky profesionální péči prodloužíte životnost výrobkům i o několik dalších let a zároveň jim dodáte estetický a moderní design. Přesně takovou péči vám dokáže poskytnout prášková lakovna Lakmetal spol. s r.o., Kobeřice, odborník na ...

Práškové lakování - rychlé, kvalitní a cenově příznivé

Práškové lakování - rychlé, kvalitní a cenově příznivé
Prášková lakovna Lakmetal vznikla v roce 1994, má za sebou tedy více než dvacetiletou historii v oboru práškové lakování. Majitelé před jejím založením pracovali v oboru korozní odolnosti a povrchových úprav.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LAKMETAL spol. s r.o. Prášková lakovna - Komaxit Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
LAKMETAL spol. s r.o.
www.lakmetal.cz
Adresa

Adresa

č. 776
Kobeřice 747 27

v.gardavska@lakmetal.cz
+420 553 657 585


Najdete nás také zde:

ARES
captcha