MKA Service s.r.o.Bezpečnostní dveře Securidoors jsou nejen spolehlivé a odolné, ale i moderní

Dávat si pozor na své osobní věci nebo při odchodu z domu či bytu vždy dbát na to, aby byla zavřena všechna okna a zamčeny jak vstupní dveře, tak brána? Ani to bohužel v dnešní době nemusí stačit. Zloději jsou čím dál více vynalézaví a hledají stále nové a nové způsoby, jak někoho okrást - ať už osobně na ulici nebo při vloupačkách do domů a bytů. Pokud si chcete být opravdu jisti, že bude váš majetek doma v bezpečí i v době vaší nepřítomnosti, bezpečnostní dveře jsou základ.

Bezpečnostní dveře Securidoors vám poskytnou maximální bezpečí.

Bezpečnostní dveře Securidoors

Bezpečnostní dveře z naší nabídky jsou společně se zárubní nejen odolné a se zvukovou i tepelnou izolací, ale také velmi dobře zpracované po designové stránce.

Bezpečnostní dveře Securidoors jsou vyrobeny z ocelových desek v různých tloušťkách. Trojité zavěšení na ocelových pantech zabezpečených proti vysazení umožňuje jejich snadný pohyb, a vyztužená zárubeň, která obsahuje dvojnásobně zpevněné uzamykací otvory, zajišťuje jejich odolnost spolu s kováním i bezpečnostní vložkou odolnou vůči odvrtání i zlomení.


Securidoors jako prakticky neprolomitelné bezpečnostní dveře

Vícebodový uzamykací systém tvoří západky z ušlechtilé oceli ukryté v ocelových pouzdrech, součástí je ANTI PANIC systém (odemykání a zamykání klikou z vnitřní strany), což ze Securidoors tvoří téměř neprolomitelné dveře.

Bezpečnostní dveře Olomouc


Proč si vybrat bezpečnostní dveře Securidoors?

- vícebodový uzamykací systém pro maximální odolnost
- nerezový broušený práh
- zvuková i protipožární izolace
- konstrukce promyšlená do nejmenšího detailu
- speciální panty, které znemožňují vysazení dveří
- moderní design
- výběr z různých provedení - světlý buk, ořech, mahagon

Proč si vybrat bezpečnostní dveře Securidoors?
FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební firma z Olomouce, MKA-service zajišťuje prodej a montáž okenních hydroregulovatelných štěrbin BRISTEC

Stavební firma z Olomouce, MKA-service zajišťuje prodej a montáž okenních hydroregulovatelných štěrbin BRISTEC

MKA-service se pohybuje v oboru stavebnictví od roku 2001 a za tu domu mají načerpaných mnoho zajímavých zkušeností a přidávají neustále další. V dnešní době se věnují i tomuto chytrému automatickému větrání, které vám navrhnou, zašlou informaci o cenách a namontují.

Vydáno 08.05.2017Vydáno 02.05.2016
96 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2017