Závěsy i potrubní uložení a podpěry nabízí Witzenmann

Společnost Witzenmann Opava je specialista na flexibilní kovové díly. Nabízíme široký sortiment pružných nerezových elementů, které jsou ve světě distribuovány pod značkou HYDRA®. Jsou to například pružinové závěsy, konstantní závěsy, potrubní uložení nebo podpěry a mnohé další. Dohromady tak tvoří vzájemně sladěný nosný systém. Samozřejmostí je servis všech výrobků.

pružinové závěsy

Pružinové a konstantní závěsy pro zavěšení potrubí

V průmyslové a investiční výstavbě, v chemickém průmyslu nebo při stavbách elektráren musí být potrubí flexibilně zavěšeno. Všude tam také najdou využití pružinové a konstantní závěsy a podpěry, což jsou pohyblivá uchycení potrubí. Zachycují vlastní hmotnost potrubí, s médiem nebo bez něj, a umožňují jeho pohyblivost.

Pružinový závěs má proměnnou reakci na zatížení, a jejich nosnost se mění podle prodloužené závěsu. Na rozdíl od konstantních závěsů mohou být pružinové závěsy použity tehdy, když není vertikální pohyb příliš velký. Konstantní závěs má naopak konstantní reakci na zatížení, nosnost zůstává během průběhu prodloužení závěsu prakticky nezměněná.

Pružinové a konstantní závěsy značky HYDRA®


Kluzné, pevné a válečkové uložení potrubí

HYDRA® program uložení zahrnuje volné, vodicí, pevné a válečkové uložení, která dle provedení slouží k uložení, fixaci nebo také vedení potrubí. Kompletní program uložení je vzájemně sladěný a vyznačuje se robustní konstrukcí a bezúdržbovým provozem. Patentované upevňovací spony zaručují snadnou montáž a dlouhou provozní bezpečnost. Patentované stupňovité výškové nastavení zase zaručuje snadné přizpůsobení uložení konkrétním místním podmínkám.

Nabídka různých druhů uloženíVydáno 03.05.2016
939 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Witzenmann – kovové hadice a kovové kompenzátory vyrábíme v 18 zemích světa

Witzenmann – kovové hadice a kovové kompenzátory vyrábíme v 18 zemích světa
Historie firmy Witzenmann se začala psát již v roce 1885. Právě tehdy totiž Heinrich Witzenmann přišel jako první s vynálezem kovové hadice a nabídl světu něco zcela nového. Kovové hadice a kompenzátory se rychle staly velmi žádaným zbožím a také společnost Witzenmann se tak velmi rychle rozrostla. ...

Specialista na výrobu kovových flexibilních dílů a hadic

Specialista na výrobu kovových flexibilních dílů a hadic
Jsme specialistou na flexibilní kovové díly. Naše firma Witzenmann pro vás bude vždy partnerem a to při veškerých jednáních, zejména když jde o neutralizaci vibrací a zachycení pohybů v rozvodech. Witzenmann Opava je součástí celosvětově působící mezinárodní společnosti Witzenmann Group. Proto jsme ...
PODSTRÁNKY

Kovové vlnovce a kompenzátory

Kovové vlnovce a kompenzátory
Prodej kompletního sortimentu značky HYDRA®, kovové vlnovce a kompenzátory

Kovové trubky a hadice

Kovové trubky a hadice
Vlnovcové a vinuté hadice, kovové trubky pro větrací systémy a plynový systém HYDRA® GS

Pružinové závěsy a podpěry pro potrubní uložení

Pružinové závěsy a podpěry pro potrubní uložení
Pružinové závěsy a podpěry pro potrubní uložení HYDRA® od firmy Witzenmann
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Witzenmann Opava, spol. s r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Witzenmann
www.witzenmann.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobky
Adresa

Adresa

Nákladní 2855/7
Opava 746 01

opava@witzenmann.cz
+420 553 623 908


Najdete nás také zde:

ARES
captcha