Apartmány Anička Liptov - ideální dovolená na Slovensku u zoo i u termálů Bešeňová

Nízké Tatry a jejich krásná panoramata, odpočinek v termálech Bešeňová, výlet do zoo nebo aquapatrku Tatralandia a moderní ubytování ve stylu alpských penzionů - to nabízí Apartmány Anička pro rodiny v regionu Liptov.

Apartmány Anička Liptov nabízí ubytování s výhledem na Nízké Tatry.

Ubytování v soukromí Liptov

Apartmány Anička Liptov jsou skvělým místem pro ubytování po celý rok - v zimě si užijete Nízké Tatry a jejich sjezdovky, v létě naopak pěší túry. Ubytování je nedaleko oblíbených termálních lázní, kousek je to do zoologické zahrady nebo do aquaparku Tatralandia Liptovský Mikuláš, takže snadno zabavíte i vaše děti.

Apartmány - ubytování v soukromí Liptov


Liptovské Matiašovce – apartmány pro rodiny se zábavou na dosah

Toto ubytování v soukromí najdete v obci Liptovské Matiašovce - veškeré možnosti zábavy, sportu, relaxace a odpočinku máte v okruhu 15 km. Apartmány pro rodiny v regionu Liptov nabízejí možnosti ubytování v pěti samostatných ubytovacích jednotkách:

- Přízemí - 1x dvoupokojový apartmán duo pro 4-6 osob, s maximální kapacitou 6 lůžek - ložnice s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem, dětská postýlka, koupelna s vanou a WC, ručníky, fen, župany, plně vybavená kuchyň (s velkým rozkládacím lůžkem pro 2 osoby), SAT TV, DVD
- 1.patro - 1x velký trio apartmán pro 6-8 osob, 6 lůžek pro dospělé nebo 4 dospělé a 2-4 děti a 1x duo apartmán pro 4-6 osob stejný jako v přízemí jen s patrovou postelí
- 2.budova - 2x jednopokojový apartmán pro 2-4 osoby, každý s maximální kapacitou 3 lůžek, případně 2 lůžka pro dospělé a 2 pro děti = 1 manželská postel a 1 rozkládací gauč, vlastní koupelna, kuchyňka a WC, TV.
- možnost ubytování i s domácím zvířátkem za příplatek.


Ubytování pro rodiny s dětmi

Apartmány se nacházejí v klidném prostředí a k dispozici je dětské hřiště s houpačkami, trampolínou i skluzavkami, a samozřejmostí je vlastní parkoviště. Rádi vás ubytujeme i s vaším domácím zvířátkem.

Apartmány pro rodiny v regionu Liptov, Nízké TatryVydáno 04.05.2016
70 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chystáte se navštívit termály Bešeňová, Tatralandia nebo Západní a Nízké Tatry? Máme pro Vás ubytování!

Chystáte se navštívit termály Bešeňová, Tatralandia nebo Západní a Nízké Tatry? Máme pro Vás ubytování!
Západní Tatry, okolí Liptovského Mikuláše, Liptovský Ján a vůbec celá oblast Liptov se již dlouhodobě těší značné oblibě turistů, přičemž už dávno nejde pouze o návštěvníky ze sousedních zemí. A není divu. Západní Tatry a jejich podhůří se stávají cílem sportovců a rekreantů v letních i zimních ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Apartmány Anička Liptov - Liptovské Matiašovce
WEBOVÁ STRÁNKA
Apartmány Anička Liptov - Liptovské Matiašovce
www.ubytovanibesenova.cz
Adresa

Adresa

Liptovské Matiašovce 141
Liptovské Matiašovce 032 23

info@apartmanyanicka.sk
+421 904 115 398


captcha