Výroba nástrojů, měřidel a přesných součástek na zakázku

Nástrojářská společnost ZV – nástroje se zabývá zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel a přesných součástí dle požadavků a potřeb zákazníků. Dlouholetá tradice výroby a kvalita produktů a služeb v oblasti kovovýroby zaručuje klientům ten nejlepší servis.


Historie společnosti sahá až do roku 1938, kdy byla nářaďovna součástí podniku Československá zbrojovka. V roce 1993 vznikla dceřiná společnosti Zbrojovka Vsetín – Nástroje a.s. v rámci holdingového uspořádání Zbrojovky Vsetín a.s. Novodobá historie společnosti se píše od roku 2009, kdy proběhla změna majitele a vznikl nový název ZV – Nástroje, předmět činnosti však navazuje na dlouholetou tradici.

V současnosti patří mezi hlavní činnosti firmy kovovýroba, výroba strojních součástí, nástrojů, nářadí, měřidel a dalších komponentů používaných v mnoha odvětvích průmyslu. Společnost se zaměřuje také na individuální požadavky a potřeby zákazníků, kteří mohou využít nabídky zakázkové výroby. Pro tyto účely disponují prostory firmy konstrukční kanceláří, moderním systémem řízení výroby a výkonnými stroji umožňujícími splnit představy každého klienta.

Společnost ZV – Nástroje klade důraz na kvalitu produktů, které prochází důslednou mezioperační a konečnou kontrolou jakosti. Je držitelem certifikátu dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, který poprvé získala v roce 2000 a poté opakovaně obhájila.

Více než polovinu produkce společnost ZV – Nástroje dodává jak odběratelům ze zemí Evropy, tak i do USA či Indie.

Nabídka produktů společnosti ZV - Nástroje

 

  • Výroba tvářecích nástrojů pro stříhání, děrování, ohýbání, tažení, postupové a transferové nástroje, nástroje pro objemové tváření dle dodané výkresové dokumentace
  • Výroba řezných nástrojů na otvory a závity, frézy, protahovací a protlačovací trny
  • Výroba měřidel pro kontrolu přesnosti obráběcích strojů, mezních kalibrů, operačních měřidel atd.
  • Výroba měřicích přípravků pro upínání obrobků a upínacího nářadí vč. kleštin
  • Výroba vstřikovacích forem
  • Výroba přesných součástí či celých montážních sestav dle potřeb a požadavků zákazníka na základě dodané dokumentace nebo vzorků součástí
  • Ostření řezných nástrojů

Výrobní zázemí firmy disponuje rovněž bruskou na závity a podtáčecími soustruhy, které rozšiřují možnosti výroby jak klasických nástrojů, tak i některých přesných součástí. Všechny produkty procházejí kontrolou jak na univerzálním měřicím centru, tak na dalších přístrojích zaručujících dodržení požadovaných parametrů přesnosti a kvality.

Více o společnosti ZV – Nástroje a nabízených produktech se dozvíte na www.zv-nastroje.cz. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zv-nastroje.cz

Vydáno 03.03.2013
2404 Zhlédnutí
Topováno 17.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zakázková kovovýroba nástrojů, měřidel a přesných součástek

Zakázková kovovýroba nástrojů, měřidel a přesných součástek
Nejrůznější nástroje, měřidla, strojní součásti a další vyrábí nástrojářská společnost ZV – Nástroje. Zabýváme se zejména zakázkovou výrobou podle požadavků a potřeb zákazníků. Využíváme k tomu vlastní konstrukční kancelář a řadu moderních výkonných strojů. Spolu se zkušenými pracovníky je to ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZV - Nástroje s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZV - Nástroje s.r.o.
www.zv-nastroje.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

AktualityReference
Adresa

Adresa

Jasenice 2094
Vsetín 755 01

sekretariat@zv-nastroje.cz
+420 603 888 501


Najdete nás také zde:

ARES
captcha