Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství. Společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií.

podlahové lišty

Podlahové lišty od společnosti K-Produkt

Výrobou lišt se zabýváme od roku 2000. V současnosti výroba lišt probíhá na moderních technologických linkách značky Weinig a Homag, přičemž je kladen vysoký důraz na kvalitu a efektivitu výroby.
Standardně používáme pro obalení profilů lepidla určená k interiérovému použití. Díky moderní technologii také nabízíme obalení profilů pomocí PUR lepidla, které se vyznačuje vysokou pevností a odolností lepeného spoje vůči vnějším vlivům, jakými jsou vlhkost, přímý sluneční svit, vysoké teploty atp.
Lišty jsou vyráběny v různých velikostech a profilech, dle potřeb užití. Jádro lišty je tvořeno z MDF, povrch může být opatřen fólií, CPL nebo dýhou.

Lišty patří k důležitým doplňkům interiéru a my Vám můžeme nabídnout:
- soklové lišty,
- obkladové lišty,
- přechodové lišty,
- zasklívací lišty.

Nabízíme širokou škálu dekorových folií včetně spojovacích komponentů, které usnadňují montáž a umocní celkový dojem z podlahy.

Nově v našem sortimentu naleznete podlahové hranolky, které představují inovativní řešení pro soklové lišty. Nahrazují komponenty, vyrábí se v několika dekorech a vyznačují se snadnou montáží lepením.

Podlahové lišty


Dřevěné pelety - moderní a ekologické palivo

Naše společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Jsou vhodné pro kamna a kotle s automatickou regulací a plnícím zásobníkem.

Pelety vyrábíme ve velikostech:
• 6mm - dřevěné pelety, vyráběné tepelným lisováním ze 100 % smrkových pilin bez přísad a lepidla,
• 8 mm - průmyslové pelety, vyráběné tepelným lisováním z MDF prachu spojeného se smrkovými pilinami.

Pelety dodáváme v sáčcích, na paletě nebo v big bagu. Dopravu jsme schopni zajistit do 24 tun váhy.


Široký sortiment společnosti K-Produkt

V sortimentu prodejny K-Produkt naleznete také další výrobky, od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Jsou jimi kvalitní laminátové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy, PVC a marmoleum, terasové dílce, dveře a dále příslušenství a doplňky k podlahám. Jsme rovněž schopni zajistit veškeré podlahářské práce i montáž dveří k Vaší maximální spokojenosti.

Podlahové lišty - široký výběr


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kprodukt.cz

Vydáno 13.05.2016
177 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy
Podlahové lišty jsou nenápadným doplňkem, který však promění vzhled vaší podlahy výrazným způsobem. Pokud chcete vyřešit problém s přechody mezi podlahou a zdí, eventuálně mezi jednotlivými typy podlah, použití podlahových lišt je jasným řešením. Společnost K-Produkt s.r.o. nabízí široký sortiment ...

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality
Společnost K-Produkt, s.r.o., zabývající se prodejem a montáží podlah, dveří a dalších interiérových i exteriérových prvků, nabízí již řadu let dveře do interiéru od českých výrobců. Původní nabídku interiérových dveří od ryze českého výrobce CAG doplnila také pestrým sortimentem dveří a zárubní od ...

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu
Prodejna společnosti K-Produkt, s.r.o., si od roku 2007 vybudovala pozici největší vzorkovny na Znojemsku. V prodejně naleznete široký sortiment laminátových, dřevěných, vinylových, PVC a marmoleových podlahových krytin a dále dveří včetně jejich příslušenství. V nabídce prodejny jsou zahrnuty také ...

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?
Podlaha je nedílnou součástí každého bytového i nebytového prostoru, proto je samotný výběr podlahového materiálu velmi důležitý. Na trhu jsou k dispozici podlahy různých materiálů, každý přitom vyniká jinými vlastnostmi, a proto se hodí do odlišných prostor. Společnost K-Produkt, s.r.o. nabízí ...

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy
Dřevěné pelety vám nabízí ekologické, ekonomické a snadné topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Kde ale kvalitní pelety sehnat? Obraťte se na společnost K-Produkt Znojmo. Výroba pelet je naší specialitou již několik let. Dodáme vám průmyslové i dřevěné pelety v jakémkoli množství.
PODSTRÁNKY

Interiérové dveře

Interiérové dveře
Interiérové dveře CAG, široká škála typů, dekorů a skleněných výplní

Podlahy a terasové dílce

Podlahy a terasové dílce
Podlaha do interiéru i exteriéru, prodej terasových dílců

Podlahové lišty

Podlahové lišty
Podlahové lišty pro zajištění plné funkčnosti podlahy a vedení kabeláže
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K-Produkt Holding a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
K-Produkt Holding a.s.
www.kprodukt.cz
Adresa

Adresa

Hakenova 3692/31
Znojmo 669 02

prodejna@kprodukt.cz
+420 515 282 000


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha