Prodej příslušenství a doplňky k podlahám - podložky, parozábrany, vyrovnávací stěrky, akční cena Znojmo

K-Produkt Holding a.s.

Prodej příslušenství a doplňky k podlahám - podložky, parozábrany, vyrovnávací stěrky, akční cena Znojmo

K-Produkt Holding a.s.
Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství. Společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií.

podlahové lišty

Podlahové lišty od společnosti K-Produkt

Výrobou lišt se zabýváme od roku 2000. V současnosti výroba lišt probíhá na moderních technologických linkách značky Weinig a Homag, přičemž je kladen vysoký důraz na kvalitu a efektivitu výroby.
Standardně používáme pro obalení profilů lepidla určená k interiérovému použití. Díky moderní technologii také nabízíme obalení profilů pomocí PUR lepidla, které se vyznačuje vysokou pevností a odolností lepeného spoje vůči vnějším vlivům, jakými jsou vlhkost, přímý sluneční svit, vysoké teploty atp.
Lišty jsou vyráběny v různých velikostech a profilech, dle potřeb užití. Jádro lišty je tvořeno z MDF, povrch může být opatřen fólií, CPL nebo dýhou.

Lišty patří k důležitým doplňkům interiéru a my Vám můžeme nabídnout:
- soklové lišty,
- obkladové lišty,
- přechodové lišty,
- zasklívací lišty.

Nabízíme širokou škálu dekorových folií včetně spojovacích komponentů, které usnadňují montáž a umocní celkový dojem z podlahy.

Nově v našem sortimentu naleznete podlahové hranolky, které představují inovativní řešení pro soklové lišty. Nahrazují komponenty, vyrábí se v několika dekorech a vyznačují se snadnou montáží lepením.

Podlahové lišty


Dřevěné pelety - moderní a ekologické palivo

Naše společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Jsou vhodné pro kamna a kotle s automatickou regulací a plnícím zásobníkem.

Pelety vyrábíme ve velikostech:
• 6mm - dřevěné pelety, vyráběné tepelným lisováním ze 100 % smrkových pilin bez přísad a lepidla,
• 8 mm - průmyslové pelety, vyráběné tepelným lisováním z MDF prachu spojeného se smrkovými pilinami.

Pelety dodáváme v sáčcích, na paletě nebo v big bagu. Dopravu jsme schopni zajistit do 24 tun váhy.


Široký sortiment společnosti K-Produkt

V sortimentu prodejny K-Produkt naleznete také další výrobky, od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Jsou jimi kvalitní laminátové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy, PVC a marmoleum, terasové dílce, dveře a dále příslušenství a doplňky k podlahám. Jsme rovněž schopni zajistit veškeré podlahářské práce i montáž dveří k Vaší maximální spokojenosti.

Podlahové lišty - široký výběrVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.kprodukt.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty jsou nenápadným doplňkem, který však promění vzhled vaší podlahy výrazným způsobem. Pokud chcete vyřešit problém s přechody mezi podlahou a zdí, eventuálně mezi jednotlivými typy podlah, použití podlahových lišt je jasným řešením. Společnost K-Produkt s.r.o. nabízí široký sortiment těchto lišt včetně přechodových či dýhovaných. Na výběr máte několik desítek dekorů moderního vzhledu.

Vydáno 31.05.2016
Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Společnost K-Produkt, s.r.o., zabývající se prodejem a montáží podlah, dveří a dalších interiérových i exteriérových prvků, nabízí již řadu let dveře do interiéru od českých výrobců. Původní nabídku interiérových dveří od ryze českého výrobce CAG doplnila také pestrým sortimentem dveří a zárubní od firmy Zlomek, s.r.o. Nabízené interiérové dveře vynikají z hlediska kvality zpracování, designu i ceny.

Vydáno 02.06.2016
Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Prodejna společnosti K-Produkt, s.r.o., si od roku 2007 vybudovala pozici největší vzorkovny na Znojemsku. V prodejně naleznete široký sortiment laminátových, dřevěných, vinylových, PVC a marmoleových podlahových krytin a dále dveří včetně jejich příslušenství. V nabídce prodejny jsou zahrnuty také dřevěné pelety a podlahové lišty, vyráběné samotnou společností K-Produkt, s. r. o.

Vydáno 10.05.2016
Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Podlaha je nedílnou součástí každého bytového i nebytového prostoru, proto je samotný výběr podlahového materiálu velmi důležitý. Na trhu jsou k dispozici podlahy různých materiálů, každý přitom vyniká jinými vlastnostmi, a proto se hodí do odlišných prostor. Společnost K-Produkt, s.r.o. nabízí různé typy – vinylové podlahy, PVC podlahy, marmoleum, laminát či dřevěné podlahy. Jaké jsou výhody jednotlivých materiálů a do jakých prostorů se hodí?

Vydáno 27.05.2016
Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Dřevěné pelety vám nabízí ekologické, ekonomické a snadné topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Kde ale kvalitní pelety sehnat? Obraťte se na společnost K-Produkt Znojmo. Výroba pelet je naší specialitou již několik let. Dodáme vám průmyslové i dřevěné pelety v jakémkoli množství.

Vydáno 24.05.2016Vydáno 13.05.2016
155 Zhlédnutí

Interiérové dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře CAG, široká škála typů, dekorů a skleněných výplní

Podlahy a terasové dílce

Podlahy a terasové dílce

Podlaha do interiéru i exteriéru, prodej terasových dílců

Podlahové lišty

Podlahové lišty

Podlahové lišty pro zajištění plné funkčnosti podlahy a vedení kabeláže