Roubenky a dřevostavby na zakázku z českého dřeva

Toužíte po roubené chaloupce jako z pohádky? Obraťte se na firmu Pila Novotný Jilemnice, která staví moderní roubenky z kvalitního materiálu na objednávku. Naše dřevostavby slouží jako rodinné domky, ale i jako víkendové chaty a chalupy či zahradní chatky. Záleží jen na vašich představách a požadavcích, které se budeme snažit maximálně naplnit.

Pila Novotný Jilemnice staví roubenky jako z pohádky.

Tradiční roubenky i moderní dřevostavby

Vyrábíme dřevostavby na zakázku. Ať už chcete rodinný dům, chatu nebo chalupu, obraťte se na nás. Snažíme se maximálně vyhovět požadavkům zákazníků tak, aby roubenka nebo jiná dřevostavba byla přesně podle jejich představ. Chcete tradiční roubenku z masivních trámů nebo moderní dřevostavbu s fošnovou konstrukcí? Oboje zvládneme a postavíme vám tak rodinný dům či víkendovou chatu, ale i pergolu nebo zahradní altán dle vašeho přání.

Vyrábíme dřevostavby na zakázku


Zajistíme bezproblémovou stavbu vaší roubenky

Hledáte-li kvalitní firmu, která vám roubenku vyrobí, spolehněte se na nás. Používáme kvalitní materiály a naši zaměstnanci jsou odborní řemeslníci. Veškeré naše stavby jsou sušené, díky čemuž je jejich výstavba rychlejší a dřevo je zbaveno nežádoucích brouků a plísní. Stavíme výhradně z českého dřeva. Garantujeme bezproblémovou stavbu roubenky, která vám bude dlouhodobě dělat radost.

Námi postavené roubenky


Dřevostavby a roubenky: Proč stavbu ze dřeva?

Dřevostavby mají dobré tepelně- i zvukově-izolační vlastnosti, dlouhou životnost a jejich stavba nezatěžuje životní prostředí. Na postavení domu nemusíte čekat až rok, jako je tomu u zděných staveb, roubenku postavíme za tři měsíce a dům je ihned připraven k nastěhování. Navíc dřevo svou texturou, barvou i vůní pozitivně působí na lidskou psychiku. Zažijte nezapomenutelnou atmosféru bydlení v dřevostavbě.Vydáno 06.05.2016
174 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pila Novotný Jilemnice
WEBOVÁ STRÁNKA
Pila Novotný Jilemnice
www.pilanovotny.cz
Adresa

Adresa

K pile 588
Jilemnice 514 01

novotny@pilanovotny.cz
+420 481 543 065


Najdete nás také zde:

ARES
captcha