Galvanické chromování nejvyšší kvality od profesionálů

Galvanické chromování má smysl v průmyslovém odvětví i domácnosti. Je důležité jak pro zlepšení vlastností kovů, tak pro dodání efektního vzhledu. Společnost GalvanKo s.r.o. se sídlem v Kopřivnici se galvanickým chromováním zabývá řadu let, využívá nejmodernější postupy a dodržuje ty nepřísnější normy.

Galvanické chromování - GalvanKo s.r.o., Kopřivnice

Konkurenční výhody GalvanKo

Společnost GalvanKo se rozhodla využít moderní technologii trojmocného chromování, která přináší celou řadu výhod. Galvanické trojmocné chromování je mnohem šetrnější k životnímu prostředí a také zdravější, umožňuje také uplatnit lepší pracovní podmínky. Společnost GalvanKo tak splňuje nové, velmi přísné legislativní požadavky. Tato metoda je efektivní, firma ji úspěšně využívá již přes 5 let.

Povrchová úprava metodou trojmocného chromování


Dekorativní chromování

Dekorativní galvanické chromování se provádí ze dvou důvodů. Jednak přináší efektní luxusní vzhled a jednak poskytuje plnohodnotnou antikorozní ochranu. GalvanKo s.r.o. provádí pokovení libovolnými systémy protikorozních povlaků s dekorativním vzhledem a vysokou korozní odolností. Svým klientům nabízí pokovování železa, oceli (i nerezové), slitiny mědi, zinku a při určitém podílu mědi i hliníku. Před samotným chromováním je možné materiál připravit broušením, kartáčováním, leštěním i ultrazvukovým čištěním.


Oblasti využití

Galvanické chromování, provádění v Kopřivnici, se využívá v různých odvětvích. Své uplatnění nachází především v domácnosti a automotive, často se však také využívá pro nejrůznější technické záležitosti. Chromované díly jsou např. důležitou součástí trysek plynových spotřebičů. V domácnosti se dekorativní chromování hojně využívá při výrobě úchytů nábytku, stojanů, věšáků ad. V oblasti automotive se pak chromují nové díly, ale také staré při renovacích veteránů.

Galvanické chromování má své využití v domácnosti, automotive i při výrobě spotřebičů


Kusové i velkosériové zakázky

Společnost GalvanKo s.r.o. provádí zakázkové poradenství. Je schopna uskutečnit kusové i velkosériové zakázky vždy s ohledem na přání zákazníka. Galvanického chromování od Kopřivnické společnosti naleznete na mnoha výrobcích Ikea či na některých modelech vozů Audi i VW.

Společnost využívá nejmodernější pracovní postupy, díky kterým zajistí kvalitní a k přírodnímu prostředí šetrnou povrchovou úpravu nejrůznějších materiálů. Navštivte internetové stránky společnosti a dozvíte se informace o veškerých činnostech, které provádí. Kromě dekorativního chromování totiž zajišťuje také tvrdé chromování, závěsové zinkování a další služby.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.galvanko.cz

Vydáno 23.05.2016
367 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GalvanKo s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GalvanKo s.r.o.
www.galvanko.cz
Adresa

Adresa

Areál Tatry 1451
Kopřivnice 742 21

info@galvanko.cz
+420 556 492 806


Najdete nás také zde:

ARES
captcha