Bezpečnostní služby - od ostrahy majetku i osob po detektivní činnost

Fyzická ostraha průmyslových objektů, ostraha osob na akcích různého zaměření, osobní ochranka, převoz peněz i detektivní činnost. To jsou jen některé z bezpečnostních služeb, které poskytuje agentura TRUE AGENCY SECURITY. Má bohaté zkušenosti se zajištěním bezpečnosti v různých oblastech a v případě potřeby poskytne ochranu i vám.

bezpečnostní agentura, Znojmo

Ostraha sportovních a kulturních akcí

Sportovní a kulturní akce různého rozměru se neobejdou bez adekvátní ostrahy. To vyžaduje zajištění patřičných bezpečnostních opatření jednak z hlediska ostrahy osob a jednak z hlediska ostrahy objektů a majetku. Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY má bohaté zkušenosti při ochraně sportovců i celebrit, současně si uvědomuje specifičnost každé pořádané akce a přizpůsobuje tak konkrétní bezpečnostní opatření dané situaci.

V případě zájmu ze strany klienta poskytne i pořadatelské služby a zajistí personál, hovořící anglicky i německy. Má za sebou řadu bezpečnostních opatření pro různé akce, adekvátním příkladem pak může být ostraha majetku a osob při MOTO GP.

Kulturní a sportovní akce se bez profesionální bezpečnostní složky neobejdou


Fyzická ostraha firemních a průmyslových objektů

Důležitou činností bezpečnostní agentury je zajištění fyzické ostrahy firemních a průmyslových objektů. To obnáší přizpůsobení se charakteru střeženého objektu i individuálním požadavkům klienta. Kromě samotné ostrahy objektů zajišťuje agentura i další s tímto související bezpečnostní služby. Poskytne například kompletní obsazení recepce včetně registrování pohybu vozidel či osob. Disponuje profesionálním vybavením, na základě kterého poskytne služby na špičkové úrovni.


Ostraha osob i osobní ochranka

Zajistit maximální bezpečnost osob z různých sfér patří mezi stěžejní úkoly. Ať už potřebujete osobní ochranku nebo vlastního řidiče, který zajistí vaše bezpečí, obraťte se na bezpečnostní agenturu TRUE AGENCY SECURITY. Ochranu zajišťuje profesionální kvalifikovaný personál, který pravidelně absolvuje kurzy sebeobrany i bojových sportů a má praktické zkušenosti z mnoha akcí různého charakteru.

Ochrana osob i majetku vyžaduje specifický přístup i vyškolený personál


Detektivní činnost i převoz peněz

Kromě nejvyhledávanějších bezpečnostních služeb, souvisejících s ochranou osob i majetku poskytuje bezpečnostní agentura také služby v oblasti detektivní činnosti. Fyzické i právnické osoby tak mají jedinečnou možnost zjištění informací z nejrůznějších sfér. Agentura se stará také o bezpečný převoz peněz vlastními či klientskými vozidly, a to na jakoukoliv vzdálenost.

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY tak vždy vychází vstříc konkrétním požadavkům klienta. Díky velkému počtu kvalifikovaných zaměstnanců i bohatým zkušenostem poskytne prakticky jakékoliv bezpečnostní služby včetně těch, které vyžadují speciální vybavení, kompetence i přístupy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tas-security.cz

Vydáno 07.05.2016
152 Zhlédnutí
Topováno 18.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezpečnostní agentura Brno

Bezpečnostní agentura Brno
Zajištění bezpečnosti na různých akcích, kulturních událostech, politických nebo i formou hlídání a střežení majetku a budov, to vše je bohužel v dnešním světě zapotřebí. Proto jsou zde naše komplexní služby, které mohou pomoci každému.

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí
Dostali jste se do situace, kdy se nemůžete dohodnout s dlužníkem a vyčerpali jste všechny možnosti, jak dostat své peníze zpět? Na vymáhání dluhů nemusíte být sami! Kontaktujte True Agency Security, která se o vymáhání pohledávek postará v nejkratším možném čase a zákonnými postupy.

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů
Situace, kdy je velmi těžké dohodnout se s dlužníky, jsou opravdu stresující a nepříjemné. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a zdlouhavému, často neúčinnému procesu, přizvěte si na pomoc profesionály. Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY vám při vymáhání pohledávek a exekucí pomůže a ...

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY se postará o Vás i Váš majetek

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY se postará o Vás i Váš majetek
Potřebujete zajistit hladký průběh kulturní, společenské nebo sportovní akce? Nebo hledáte spolehlivou ostrahu objektu, ochranku pro převoz hotovosti či diskrétní detektivní služby? Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí veškeré služby spojené s ochranou osob a majetku na špičkové ...

Detektivní služby můžete jednou potřebovat i vy!

Detektivní služby můžete jednou potřebovat i vy!
Dostali jste se někdy do situace, kdy jste potřebovali prověřit obchodního partnera před uzavřením velkého obchodu? Chcete si ověřit minulost a důvěryhodnost konkrétní osoby před tím, než jí svěříte citlivé údaje či finance? To všechno lze realizovat prostřednictvím bezpečnostní agentury True ...

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek
Dostali jste se do situace, kdy všechny způsoby kontaktování dlužníka selhaly? Nevíte si rady, jak vymoci peníze, které Vám patří? Neváhejte obrátit se na profesionály, kteří zcela legální cestou zařídí vše za Vás. Služba vymáhání pohledávek Vám ušetří spoustu času a nervů, které byste ztratili ...
PODSTRÁNKY

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a osob, zajištění bezpečného převozu peněz

Detektivní služby

Detektivní služby
Detektivní činnost, spolehlivé prověření osob, zjištění majetkových poměrů, serióznosti či platební morálky

Ochrana osob

Ochrana osob
Zajištění bezpečnosti a ochrany osob na sportovních i kulturních akcích
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
www.tas-security.cz
Adresa

Adresa

Dvořákova 2924/21
Znojmo 669 02

info@tas-security.cz
+420 608 807 750


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha