HON-okna, dveře, s.r.o.
Výroba dřevěných oken a vchodových dveříÚspora energie díky dřevěným oknům HON se solárním zasklením

Cena energií neustále stoupá, dobrá izolace domů, která zajistí co nejmenší únik tepla, je proto nutností. Důležitým prvkem stavby jsou okna, která proto také musí mít ideální tepelně izolační vlastnosti. Dřevěná okna a dveře nejlepší kvality a se skvělými izolačními schopnostmi vyrábí rodinná firma HON.

kvaliní okna i dveře

Dřevěná okna pro každý dům

Spojením dlouholetých zkušeností, kvalitního materiálu a nejmodernějších technologií nabízíme kvalitní výrobky na míru dle představ zákazníků. Okna a dveře od nás budou ozdobou vašeho domu, navíc zajistí dokonalé prosvětlení interiéru a zabrání nežádoucímu unikání tepla z domu. Vyberte si z naší nabídky oken dřevohliníkových, kastlových, úsporných nebo eurooken.

Dřevěná okna různých typů


Úspora energie se solárními okny

Úspora energie je důležitým faktorem pro výběr oken a dveří. Výrobci oken se proto snažili dosáhnout toho, aby v zimě okny nešel chlad dovnitř a teplo se drželo vevnitř a v létě zase teplo zůstávalo venku. Řešením jsou okna s izolačními dvojskly nebo trojskly, které už však naopak brání vstupu žádoucích slunečních paprsků. Proto je v domech vhodné kombinovat oba typy oken podle orientace domu, tedy dvojskla ze slunečné strany a trojskla ze stinné.


Dřevěná okna se solárním zasklením

Druhou možností jsou solární okna se speciálními trojskly, která propouští více světla při zachování dobrých tepelně izolačních vlastností. Firma HON nabízí právě tato úsporná dřevná okna se solárním zasklením. Hodí se do nízkoenergetických a pasivních domů, staveb s velkými prosklenými plochami nebo na jakékoliv domy s vhodnou velikostí a orientací oken.

Vyberte si dřevěná okna HON a šetřete energiiVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.hon-okna.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevěná okna a dveře vítězí nad plastem v mnoha ohledech

Dřevěná okna a dveře vítězí nad plastem v mnoha ohledech

Ačkoliv mezi lidmi stále panuje obecný názor, že plastová okna jsou jednoduše modernější a kvalitnější než ta dřevěná, začíná se ukazovat, že opak je pravdou. S moderními technologiemi a odborným zacházením s dřevěným materiálem vznikají kvalitní dřevěná okna, která v mnoha ohledech předčí ta plastová. Své by o tom mohla říci firma HON-okna, dveře, s.r.o., která má ve výrobě oken více jak 90letou tradici.

Vydáno 31.07.2015Vydáno 09.05.2016
346 Zhlédnutí
Topováno 12.07.2016