Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

Přehlednost, rychlost a bezchybnost odbavení aut v logistických centrech je základní podmínkou pro jejich efektivní fungování. Společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo, český výrobce elektronických odbavovacích systémů, si je této nutnosti plně vědoma, a proto je její nový vyvolávací systém pro logistická centra správnou volbou! Přesvědčit se o tom mohli např. v logistickém parku Zdiby, kde je venkovní odbavovací systém TETRONIK nově instalován.

odbavovací systémy

Postup odbavení aut v logistickém centru

Řešení od společnosti TETRONIK je důkazem, že v jednoduchosti je síla. Fungování vyvolávacích systémů na úřadech či u bankovních přepážek zná každý z nás. Stejným způsobem může fungovat i venkovní odbavovací systém v logistickém centru. Automobil je po příjezdu do logistického centra zaregistrován samoobslužně nebo pomocí speditéra. Obdrží lístek s pořadím, EAN kódem a dalšími informacemi o odbavení. Po té je jednoduše navigován a přivolán k odpovídajícímu místu nakládky či vykládky, kam ho nasměruje hlavní naváděcí systém. Obsluha dostává okamžitě informaci, že auto je připraveno k odbavení. Po dobu, kdy je kamion nakládán či vykládán dostává pomocí automatické detekce vozidla on-line optickou informaci o obsazenosti a následné odbavenosti svého vozu. Po odbavení obsluha jednoduše zadá informaci o ukončení nakládky či vykládky a řidič kamionu může přes obdržený EAN kód z logistického centra odjet.

Odbavovací systém v logistickém centru


Technické řešení logistických odbavovacích systémů

Odbavovací systém v logistickém centru využívá venkovní halové displeje–QDP_LED_Outdoor_XX a hlavní displej nový outdoor LED screen displej F12,5 s velikostí obrazovky 45" (115 cm) nebo 90“(225 cm) s automatickým přeladěním podle úrovně slunečnímu jasu. Zobrazovat je možné čísla vyvolaných klientů, SPZ vyvolaných aut i doplňkové texty a šipky do osmi směrů. Počet řádků a výška číselod 50 do 250 mm je volitelná. Údaje jsou proto čitelné až do vzdálenosti 250 m. Na displeji je možné zobrazovat i obraz (reklamy, prezentace, apod.).


Výhody automatického odbavovacího systému

Opět je to obdobné jako na úřadech. V prvé řadě nedochází k tvorbě front a průvodním zmatkům. To souvisí se zrychlením nakládky a vykládky díky její lepší optimalizaci a také nedochází k chybnému naložení. Další nespornou výhodou je snadná evidence a získání výstupů, které mohou být využity k analýze a většímu zefektivnění fungování logistických center a tím samozřejmě také k úspoře nákladů.

V případě zájmu o odbavovací systém pro logistické centrum tedy neváhejte a obraťte se na společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tetronik.cz/produkty/detail/4_odbavovaci_systemy_pro_logisticka_centra

Vydáno 13.05.2016
233 Zhlédnutí
Topováno 17.02.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod
Uvažujete o tom, jak nejlépe zabezpečit objekt, ve kterém pracujete či žijete? Potřebujete mít kontrolu nad pohybem osob v daném objektu? Chcete mít evidenci docházky zaměstnanců a díky tomu připravené podklady pro výpočet mezd? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní přístupový systém. Jak si ale ...

Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru ...
PODSTRÁNKY

Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací a odbavovací systémy
Vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy a vstupní minisystémy

Displeje a digitální hodiny

Displeje a digitální hodiny
Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy pro evidenci příchodů, odchodů, kontroly pohybu osob
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adresa

Adresa

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Najdete nás také zde:

ARES
captcha