Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy

Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

TETRONIK v.d.
Vyvolávací a odbavovací systémy
Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

Přehlednost, rychlost a bezchybnost odbavení aut v logistických centrech je základní podmínkou pro jejich efektivní fungování. Společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo, český výrobce elektronických odbavovacích systémů, si je této nutnosti plně vědoma, a proto je její nový vyvolávací systém pro logistická centra správnou volbou! Přesvědčit se o tom mohli např. v logistickém parku Zdiby, kde je venkovní odbavovací systém TETRONIK nově instalován.

odbavovací systémy

Postup odbavení aut v logistickém centru

Řešení od společnosti TETRONIK je důkazem, že v jednoduchosti je síla. Fungování vyvolávacích systémů na úřadech či u bankovních přepážek zná každý z nás. Stejným způsobem může fungovat i venkovní odbavovací systém v logistickém centru. Automobil je po příjezdu do logistického centra zaregistrován samoobslužně nebo pomocí speditéra. Obdrží lístek s pořadím, EAN kódem a dalšími informacemi o odbavení. Po té je jednoduše navigován a přivolán k odpovídajícímu místu nakládky či vykládky, kam ho nasměruje hlavní naváděcí systém. Obsluha dostává okamžitě informaci, že auto je připraveno k odbavení. Po dobu, kdy je kamion nakládán či vykládán dostává pomocí automatické detekce vozidla on-line optickou informaci o obsazenosti a následné odbavenosti svého vozu. Po odbavení obsluha jednoduše zadá informaci o ukončení nakládky či vykládky a řidič kamionu může přes obdržený EAN kód z logistického centra odjet.

Odbavovací systém v logistickém centru


Technické řešení logistických odbavovacích systémů

Odbavovací systém v logistickém centru využívá venkovní halové displeje–QDP_LED_Outdoor_XX a hlavní displej nový outdoor LED screen displej F12,5 s velikostí obrazovky 45" (115 cm) nebo 90“(225 cm) s automatickým přeladěním podle úrovně slunečnímu jasu. Zobrazovat je možné čísla vyvolaných klientů, SPZ vyvolaných aut i doplňkové texty a šipky do osmi směrů. Počet řádků a výška číselod 50 do 250 mm je volitelná. Údaje jsou proto čitelné až do vzdálenosti 250 m. Na displeji je možné zobrazovat i obraz (reklamy, prezentace, apod.).


Výhody automatického odbavovacího systému

Opět je to obdobné jako na úřadech. V prvé řadě nedochází k tvorbě front a průvodním zmatkům. To souvisí se zrychlením nakládky a vykládky díky její lepší optimalizaci a také nedochází k chybnému naložení. Další nespornou výhodou je snadná evidence a získání výstupů, které mohou být využity k analýze a většímu zefektivnění fungování logistických center a tím samozřejmě také k úspoře nákladů.

V případě zájmu o odbavovací systém pro logistické centrum tedy neváhejte a obraťte se na společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo!Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tetronik.cz/produkty/detail/4_odbavovaci_systemy_pro_logisticka_centra

FIREMNÍ ČLÁNKY


Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

Uvažujete o tom, jak nejlépe zabezpečit objekt, ve kterém pracujete či žijete? Potřebujete mít kontrolu nad pohybem osob v daném objektu? Chcete mít evidenci docházky zaměstnanců a díky tomu připravené podklady pro výpočet mezd? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní přístupový systém. Jak si ale vybrat z široké nabídky ten nejlepší? Odpovědi naleznete v článku níže uvedeném…

Vydáno 21.10.2014
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.

Vydáno 20.03.2018Vydáno 13.05.2016
172 Zhlédnutí
Topováno 07.09.2020

Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy a vstupní minisystémy

Displeje a digitální hodiny

Displeje a digitální hodiny

Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy pro evidenci příchodů, odchodů, kontroly pohybu osob