Prodej vinylové podlahy, imitace dřevěných podlah, dodavatel, protiskluzové podlahy, Znojmo

K-Produkt Holding a.s.

Prodej vinylové podlahy, imitace dřevěných podlah, dodavatel, protiskluzové podlahy, Znojmo

K-Produkt Holding a.s.
Výběr podlahového materiálu – vinyl, PVC, marmoleum, laminát, či dřevo?

Podlaha je nedílnou součástí každého bytového i nebytového prostoru, proto je samotný výběr podlahového materiálu velmi důležitý. Na trhu jsou k dispozici podlahy různých materiálů, každý přitom vyniká jinými vlastnostmi, a proto se hodí do odlišných prostor. Společnost K-Produkt, s.r.o. nabízí různé typy – vinylové podlahy, PVC podlahy, marmoleum, laminát či dřevěné podlahy. Jaké jsou výhody jednotlivých materiálů a do jakých prostorů se hodí?

dřevěná podlaha

Vinylové podlahy

Díky moderním technologickým postupům jsou vinylové podlahy schopny nabídnout dokonalou imitaci dřeva, dlažby i kamene. Aktuální nabídka zahrnuje nepřeberné množství barev a struktur, vinylové podlahy jsou k dispozici ve formátech čtverců i lamel. Jsou vhodné pro alergiky, snesou vysoký stupeň zátěže a nekloužou.

Vinylová podlaha je velmi pevná a vydrží i pády těžších předmětů. Její životnost dosahuje až 50 let, proto se jedná o dlouhodobou investici. Ačkoliv se tento typ podlahy nejčastěji využívá v bankách, hotelích, nemocnicích či obchodech, své uplatnění najde i v domácnosti. Díky odolnosti vůči vlhku lze vinylové podlahy použít i v kuchyních a koupelnách. Společnost K-Produkt nabízí kvalitní vinylové podlahy Quickstep, Wineo, Fatraclick a Novilon.

Podlahy z vinylu, marmolea, laminátu i dřeva


PVC a marmoleum

Podlahy z PVC se velmi často využívají v rodinných domcích a bytech. Jsou cenově dostupné, protialergické a snadno se udržují. Jsou také dostatečně teplé, takže umožní příjemný pohyb i naboso či v ponožkách. PVC podlahy se dělí na homogenní a heterogenní. Homogenní jsou bez vzoru, jsou tvrdé s vysokou odolností vůči oděru, proto se hodí do míst s extrémním zatížením. Naopak heterogenní podlahy se vyrábí v různých dekorech a umožňují vytvoření věrohodných imitací různých materiálů.

Stále oblíbenější jsou podlahy z marmolea. Mormoleum je označení pro přírodní linoleum, které je šetrné k životnímu prostředí, současně je odolné a teplé. Vyrábí se z oleje, pryskyřice a korkové drti, podkladem je poté tkanina z juty. PVC podlahy i marmoleum různých výrobců opět naleznete v nabídce společnosti K-Produkt.

Vyberte si z rozsáhlé nabídky podlah různých materiálů, tvarů, dekorů i vlastností


Laminátové podlahy

Hledáte-li levnou alternativu dřevěné podlahy, laminát je ideální volbou. Je odolný vůči poškrábání a vyniká snadnou údržbou podlahy. Životnost laminátu je až 25 let. Za zmínku stojí i antistatické vlastnosti, díky kterým je laminát vhodný i pro alergiky. Vyberte si z širokého portfolia vzorů zátěžových kategorií. Zmiňovaný prodejce nabízí laminátové podlahy Quickstep, Kaindl, StepLaminate a Rooms.


Podlahy ze dřeva

Pokud se nespokojíte s alternativou, podlahy ze dřeva jsou jedinou volbou. Kus přírody tak dostanete přímo do vašich domů a bytů. Vyberte si z nejrůznějších druhů dřevin a barevných odstínů a užívejte si pocit tepla, který dřevo přináší. Je však třeba upozornit, že dřevěné podlahy jsou vhodné jen do míst s menším zatížením, také vyžadují pravidelnou údržbu a ohleduplné zacházení. Při zachování základních pravidel však budou výsadou každého obydlí po mnoho let.

Každý podlahový materiál přináší odlišné vlastnosti. Základní rozdíly spočívají ve vzhledu, možnosti zatížení a trvanlivosti. Veškeré zmíněné podlahové materiály zakoupíte u společnosti K-Produkt, která vám při výběru také podá pomocnou ruku a poradí s volbou materiálu do konkrétního prostoru.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kprodukt.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty zakryjí neestetické přechody a zkrášlí vzhled vaší podlahy

Podlahové lišty jsou nenápadným doplňkem, který však promění vzhled vaší podlahy výrazným způsobem. Pokud chcete vyřešit problém s přechody mezi podlahou a zdí, eventuálně mezi jednotlivými typy podlah, použití podlahových lišt je jasným řešením. Společnost K-Produkt s.r.o. nabízí široký sortiment těchto lišt včetně přechodových či dýhovaných. Na výběr máte několik desítek dekorů moderního vzhledu.

Vydáno 31.05.2016
Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Interiérové dveře od českých výrobců jsou zárukou kvality

Společnost K-Produkt, s.r.o., zabývající se prodejem a montáží podlah, dveří a dalších interiérových i exteriérových prvků, nabízí již řadu let dveře do interiéru od českých výrobců. Původní nabídku interiérových dveří od ryze českého výrobce CAG doplnila také pestrým sortimentem dveří a zárubní od firmy Zlomek, s.r.o. Nabízené interiérové dveře vynikají z hlediska kvality zpracování, designu i ceny.

Vydáno 02.06.2016
Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Prodejna společnosti K-Produkt, s.r.o., si od roku 2007 vybudovala pozici největší vzorkovny na Znojemsku. V prodejně naleznete široký sortiment laminátových, dřevěných, vinylových, PVC a marmoleových podlahových krytin a dále dveří včetně jejich příslušenství. V nabídce prodejny jsou zahrnuty také dřevěné pelety a podlahové lišty, vyráběné samotnou společností K-Produkt, s. r. o.

Vydáno 10.05.2016
Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Výroba pelet Znojmo – dřevěné pelety pro soukromníky i velké firmy

Dřevěné pelety vám nabízí ekologické, ekonomické a snadné topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Kde ale kvalitní pelety sehnat? Obraťte se na společnost K-Produkt Znojmo. Výroba pelet je naší specialitou již několik let. Dodáme vám průmyslové i dřevěné pelety v jakémkoli množství.

Vydáno 24.05.2016
Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Podlahové lišty jako ozdoba interiéru

Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství. Společnost se zabývá také výrobou pelet, které zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií.

Vydáno 13.05.2016Vydáno 27.05.2016
461 Zhlédnutí

Interiérové dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře CAG, široká škála typů, dekorů a skleněných výplní

Podlahy a terasové dílce

Podlahy a terasové dílce

Podlaha do interiéru i exteriéru, prodej terasových dílců

Podlahové lišty

Podlahové lišty

Podlahové lišty pro zajištění plné funkčnosti podlahy a vedení kabeláže