LEGOS s.r.o.

Vydáno 16.05.2016
328 Zhlédnutí
Topováno 17.06.2017

LEGOS - trapézové plechy i lehké střešní krytiny od švédských dodavatelů

Kvalitní trapézové plechy i lehké střešní krytiny různých druhů najdete v nabídce společnosti LEGOS. Spolupracujme se švédskými výrobci stavebních materiálů, pořídíte u nás tak zboží světové za kvality za české ceny.

lehké střešní krytiny

Trapézové plechy pro stavby i rekonstrukce

Trapézové plechy najdou využití při stavbě průmyslových objektů, skladů, obchodních center i při rekonstrukci stávajících budov, musí být proto kvalitní a spolehlivé. Naše švédské trapézové plechy jsou proto vyrobeny z kvalitního ocelového materiálu a jejich antikorozní odolnost je zajištěna důmyslnou povrchovou úpravou. Trapézové plechy vám navíc dodáme v takové délce, šířce a povrchové úpravě, jakou si budete přát.

Trapézové plechy na míru


Lehké střešní krytiny všeho druhu

Ve společnosti LEGOS vám ale nenabízíme pouze trapézové plechy, ale také kvalitní švédské lehké střešní krytiny. V naší nabídce je vám k dispozici například: - Lehká střešní krytina XENA - Lehká střešní krytina ROXANA - Lehká střešní krytina BOBROVKA - Lehká střešní krytina ANNA - Lehká střešní krytina ACCENT - Lehká střešní krytina FALCOVKA Všechny naše střešní krytiny jsou lehké, odolné proti mechanickému poškození, UV záření, korozi i povětrnostním vlivům. Dodáváme vám je navíc hned v několika barvách a povrchových úpravách. Ať už jsou tedy vaše požadavky na střešní krytinu jakékoli, rádi vám je splníme.

Lehké střešní krytiny