Stelma spol. s r.o.S dotacemi EU vám pomůže společnost Stelma

Dotace pro podnikatele, to je možnost financování projektů ze zdrojů Evropské unie i z Národních a krajských zdrojů. Zároveň je to také spousta papírování a zařizování, hlídání termínů a podobně. Jde vám z toho hlava kolem? Obraťte se na společnost Stelma spol. s.r.o. Pardubice. Náš profesionální tým s bohatými zkušenostmi vám s dotacemi pomůže.

dotace pro podnikatele

Stelma, průvodce světem dotací pro podnikatele

V dotačních fondech EU a národních grantech se nachází velké množství finančních prostředků, které lze využít například na nákup výrobní technologie nebo rekonstrukci výrobních prostor, na zateplování nemovitostí, revitalizaci nádrží a rybníků, rekultivaci zeleně a podobně. Chcete využít možnost dotací, ale nemáte zkušenosti a nevíte jak na to? Pomůžeme vám!

Projektovou a dotační činností se zabýváme od roku 1998 a nabízíme veškeré služby v oblasti podávání žádostí o dotace pro podnikatele. Zhodnotíme váš záměr, vyhledáme dotační výzvu vhodnou pro vás, sepíšeme žádost o dotaci a postaráme se o veškerou administraci. Klademe důraz na vysokou kvalitu a dodržování rozpočtu i termínů. V oblasti dotací se na nás zkrátka můžete spolehnout.


Získejte dotace EU bez starostí

Realizujete projekt spolufinancovaný z fondů Evropské unie? Pomůžeme vám vyřídit veškeré náležitosti žádosti o dotace EU tak, abyste se nemuseli o nic starat. Průběžně monitorujeme a zasíláme vám informace o vhodných dotačních příležitostech. Postaráme se o zpracování a předložení žádosti o dotace EU či na spolufinancování projektů z jiných zdrojů. Následně zajistíme kompletní servis v oblasti řízení, administrace a udržitelnosti projektů. Poskytujeme také administrativní a poradenský servis při čerpání dotace. S námi jsou dotace hračka!

Dotace EU vyřídíme za vás
FIREMNÍ ČLÁNKY


Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i nejrůznějšími fondy. Vzdělávací činnost poskytují v oblasti dotačního managementu už dlouhou dobu.

Vydáno 24.07.2017
Vzdělávejte se v oblasti cestovního ruchu

Vzdělávejte se v oblasti cestovního ruchu

Víte, jak od sebe rozeznat skutečného odborníka a toho, který si na něj jen hraje? Skutečný odborník se ve svém oboru neustále vzdělává a nedovolí, aby byly jeho znalosti neúplné. Staňte se skutečnými odborníky i vy. Třeba v oblasti cestovního ruchu.

Vydáno 31.07.2014Vydáno 16.05.2016
34 Zhlédnutí
Topováno 06.08.2016