Kvalitní české ložní prádlo od firmy JK-Plet

Najít ideální povlečení může být skutečný oříšek. Ne však u společnosti JK-Plet v Dětenicích! Nabízíme totiž široký výběr ložního prádla české výroby a vysoké kvality. Příjemný a měkký materiál povlečení vám poskytne dostatek pohodlí pro příjemný spánek.

luxusní povlečení

Povlečení od české textilní firmy

Kvalitní spánek je velmi důležitý pro zdraví i psychickou pohodu. Důležité je také ložní prádlo, ve kterém se vám bude dobře spát. Přesně takové najdete u nás, nabízíme kvalitní povlečení za rozumnou cenu. Ať už dáváte přednost bavlněné klasice, nemačkavému krepu nebo toužíte po luxusu damaškových souprav, u nás ti vyberete. Ložní prádlo české textilní firmy JK-Plet si zamilují dospělí i děti.

Kvalitní povlečení české výroby


JK-Plet – povlečení všech typů

Najdete u nás různé druhy povlečení. Pro náročné zákazníky nabízíme luxusní damaškové povlečení nejvyšší kvality materiálu, který je hebký na dotek. Vybrat si můžete také bavlněné ložní prádlo, ve kterém se vám bude spát skutečně jako v bavlnce. Bavlna patří mezi nejoblíbenější materiály pro povlečení, vyzkoušejte ji i vy.


Saténové povlečení české výroby

Luxusní spánek vám nabídne také bavlněné saténové povlečení kvalitně tkané ze stoprocentní bavlny. Oblíbené je také krepové povlečení, které oceňují zejména praktické ženy pro jeho nenáročnou údržbu a nemačkavost. V sychravém a chladnějším počasí vás zahřeje kvalitní flanelové povlečení, které u nás také najdete.

Povlečení pro každéhoVydáno 17.05.2016
211 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pravou kvalitu poznáte ráno

Pravou kvalitu poznáte ráno
Od moderního prostěradla očekáváme, že nás bude po celou noc příjemně hýčkat. Kromě toho musí umožňovat snadnou manipulaci při povlékání a také šetřit čas při praní. To vše zajistí jen kvalitní materiály a možnost volby barvy podle vlastního vkusu.

Hledáte hotelové ložní prádlo té nejvyšší kvality? Nejlépe české značky, abyste měli jistotu v použitých materiálech a také samotné výrobě?

Hledáte hotelové ložní prádlo té nejvyšší kvality? Nejlépe české značky, abyste měli jistotu v použitých materiálech a také samotné výrobě?
Jejich sídlo se nachází v Dětenicích, což je okres Jičín. Disponují širokým sortimentem různého textilního příslušenství. Jako výrobna se vám však také v mnohých ohledech dokážou přizpůsobit. Nepasuje vám zvolená velikost prostěradla? Pak mohou vyrobit speciálně na míru jiný rozměr.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Stanislav Jakoubek JK - Plet
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Stanislav Jakoubek
www.jk-plet.cz
Adresa

Adresa

125
Dětenice 507 24

jakoubek@jk-plet.cz
+420 493 596 105


Najdete nás také zde:

ARES
captcha