Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg

Hledáte kvalitní okenní či dveřní kování, které má dlouhou životnost, je funkční a zároveň dobře vypadá? Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí Meesenburg s.r.o., která se právě na okenní a dveřní kování specializuje.

kvalitní kování

Okenní kování s dlouhou životností

Naše okenní kování je nejen funkční a odolné, potěší vás také dlouhá životnost, jednoduché ovládání a elegantní vzhled. Nabízíme široký výběr tvarů a povrchových úprav, takže si vyberete kování vhodné přímo pro vaše okna. Kování najde využití v domech i bytech, hodí se pro plastová, dřevěná i hliníková okna.

Meesenburg – kvalitní okenní kování


Doplňky pro okenní kování

V naší nabídce také najdete vše, co souvisí s okenním kováním a okny. Ať už sháníte okenní kličky různých typů a barevných provedení, balkonové sady a madla, nadsvětlíkové otevírače nebo cokoli jiného, vše pořídíte u nás ve vysoké kvalitě.

Vše pro okna a okenní kování


Okenní kování od německého výrobce

Veškeré okenní doplňky dovážíme od německého výrobce Siegenia – Aubi. Německá kvalita je zárukou dlouhé životnosti, funkčnosti a jednoduchostí používání. Nabízíme široký sortiment nejrůznějších dílů, to vše navíc za přijatelnou cenu.

Kvalitní německé kování od Siegenia – Aubi


Funkční dveřní kování s dlouhou životností

Nejen okna, ale také dveře si zaslouží kvalitní kování, které bude fungovat mnoho let. Nabízíme dveřní kování z hliníku, nerezu i plastu, které se hodí do bytů, domů i komerčních prostor. Dveřní kování ve stylu klasickém, moderním nebo historickém vkusně doplní jakýkoliv interiér.

Dveřní kování v různých provedeních


Meesenburg – vše pro dveřní kování

Dveřní kování, to jsou i zámky, panty, vložky, kliky, zavírače i otevírače. To vše najdete u nás. Samozřejmostí je odolnost proti opotřebení a různá barevná provedení i tvary.

Doplňky pro dveřní kováníVydáno 31.05.2016
420 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, ...

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg
Okenní kování s dlouhou životností, funkčností a bezpečností? To je přesně to, co hledáte. Výrobky od firmy Meesenburg splňují všechny tyto podmínky do puntíku. Problém pro naši firmu nejsou ani dveřní kování, pohony dveří či okapnice. Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí na českém trhu!

Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ

Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ
Okno bez parapetů by působilo neúplně a nehezky. Parapety jsou totiž skvělé doplňky oken, a to nejen po praktické, ale i po estetické stránce. Venkovní parapety chrání fasádu domu, vnitřní parapety pak zase nabízí odkládací prostor pro květináče i jiné interiérové doplňky. Hledáte i vy ideální ...

Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od Meesenburg

Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od  Meesenburg
Okna jsou nedílnou součástí každé budovy. Stavební prvky pro jejich efektivní výrobu zajišťuje firma Meesenburg s.r.o.. Prodáváme kvalitní materiál pro montáž oken, a to plastových, dřevěných i hliníkových, také pro montáž dveří. Sídlíme v Kladně, ale naše služby můžete využít i daleko za hranicemi ...

Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě

Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě
Dovedete si představit budovu, která by nebyla vybavená dveřmi ani okny? Asi těžko. Dveře a okna nás totiž nejen chrání, ale dotváří také celkový vzhled domu, jejich správný výběr je proto velmi důležitý. Co je ale ještě důležitější? No přece jejich montáž. Jedině se správnými doplňky a vybavením ...
PODSTRÁNKY

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy
Bezpečnostní zámky, dveřní a okenní kování, dveřní hotelové systémy

Parapety venkovní a vnitřní

Parapety venkovní a vnitřní
Venkovní hliníkové parapety, plastové a dřevotřískové vnitřní parapety

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby
Montážní pěny a těsnící pásky, šrouby, pro montáž oken a dveří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Meesenburg s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Meesenburg s.r.o.
www.meesenburg.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Dveře
Adresa

Adresa

Vrapická 402
Kladno 272 03

eshop@meesenburg.cz
+420 774 405 123


Najdete nás také zde:

ARES
captcha