Veterinární klinika Mlejnský
MVDr. Radomír Mlejnský

Vydáno 19.08.2016
3081 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2018

Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.

Chraňte vašeho pejska proti klíšťatům spolehlivě s tabletou Bravecto.

Tableta proti klíšťatům Bravecto: Psy je třeba před klíšťaty chránit!

Na podzim je stále nutné dodržovat preventivní opatření proti klíšťatům. U psa je riziko přisátí parazita mnohdy větší než u lidí, jelikož se jednak pohybuje v trávě téměř celým svým tělem a jednak nemá žádné oblečení, které by ho chránilo. Pokud se na vašeho psa přisaje nakažené klíště, mohou z toho být opravdu veliké problémy. Chraňte ho tedy účinně a spolehlivě. Jednou z možností je tableta proti klíšťatům Bravecto, jejíž užívání je pro psy neomezující a dokonce i příjemné.


Tableta Bravecto pro psy – účinná a rychlá ochrana

Pokud vám na klasických obojcích či pipetách proti klíšťatům vadí například pomalejší nástup jejich účinku, nebo vám jejich používání není nějakým způsobem sympatické, vyzkoušejte přípravek ve formě žvýkací tablety, která je pro psa zároveň pamlskem.

Tableta Bravecto pro pohodlné užívání


Bravecto pro psy má rychlý nástup účinku

Tablety Bravecto pro psy nepřináší žádná omezení, a navíc jsou pejsky velmi dobře přijímány. Odpadnou vám tedy starosti, které se mohou pojit například s aplikací pipety do srsti, která některým psům nebývá příjemná. Pejsek se bude moci také hned a bez omezení koupat či pobývat s kočkami. Nástup účinku je velice rychlý a míra bezpečnosti vysoká. Tableta proti klíšťatům Bravecto navíc vydrží účinkovat celých 12 týdnů.


Tableta proti klíšťatům Bravecto vám ušetří starosti

Další výhodou těchto tablet je i to, že kromě klíšťat odpuzují také blechy. Zbavíte se tedy dvou starostí najednou. Tableta je navíc bezpečná i pro březí či kojící feny. V případě, že chcete tabletu Bravecto pro psy vyzkoušet, můžete se obrátit například na Veterinární kliniku Mlejnský v Uherském Hradišti, kde ji spolehlivě seženete.

Bravecto pro psy – Veterinární ordinace Uherské Hradiště