Dačická stavební firma JN stavitelství zajistí stavební práce různého rozsahu

Již přes 6 let působí na trhu stavební firma JN stavitelství, s.r.o. se sídlem v Dačicích. Zaměřuje se především na generální dodávky staveb a rekonstrukce objektů, rozsah poskytovaných služeb je však velmi pestrý. Firma je schopna poskytnout téměř jakoukoliv stavební realizaci, disponuje vlastními stroji, nákladními vozy i nářadím.

rekonstrukce staveb, stavební práce

Rozsah poskytovaných stavebních prací

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru stavebnictví a zemědělství, profesionálním zaměstnancům i vybavenosti je společnost schopna zajistit prakticky jakýkoliv typ stavební práce. Firma zajišťuje kompletní výstavu rodinných domů od základu. Pokud přemýšlíte nad výstavbou nového domu, tato firma vám ji postaví rychle a za příznivou cenu.

Velmi často provádí firma také zateplování fasád či celých budov, stejně tak i výstavby zpevněných ploch, kanalizace či přípojky. Zabývá se také prováděním strojních omítek, díky čemuž bude nová omítka rovnoměrná, levná, odolná a skvěle vypadající. Ačkoliv jsou stavební práce firmy prováděny nejčastěji v exteriérech, své služby poskytuje i v oblasti stavebních úprav v interiéru. Příkladem může být pokládka obkladů i dlažeb v koupelnách a dalších prostorách. Za zmínku stojí jistě provádění výkopových prací, meliorací, dodávek septiků či odbahění. Kompletní přehled nabízených služeb nalezete na internetových stránkách společnosti.

Stavební práce – rekonstrukce, zateplení, omítky či kanalizace


Profesionální vybavení

Již několikrát jsme narazili na to, že společnost JN stavitelství, s.r.o. disponuje značným množstvím profesionálního vybavení a vozů, díky čemuž může provádět stavební činnosti na vysoké úrovni. Konkrétně disponuje například pásovým bagrem Caterpillar, kontejnerovým vozidlem AVIA, hutnící technikou, čerpadly, řezacími pilami na beton, fasádním lešením, mobilním oplocením a mnohým dalším. Lze tedy říci, že disponuje veškerým běžným vybavením pro práce, které realizuje.

JN stavitelství – stavební firma z Dačic, působící na trhu již od roku 2010


Kompletní realizace stavby

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci stavby, zateplení či výstavbu rodinného domu využít služeb firmy JN stavitelství, počítejte s kompletním servisem. Společnost je schopna v rámci svého rozsáhlého portfolia služeb zajistit projektovou dokumentaci, kolaudaci či vyřízení stavebního povolení. Vy se nemusíte starat téměř o nic. Za zmínku stojí i služba poskytování poradenství pro obce a zemědělské podniky při vyřizování dotací.

Společnost JN stavitelství, s.r.o. patří mezi středně velké firmy v Dačicích. Během 6 let působení na trhu si získala silné jméno, neustále rozšiřuje nabídku poskytovaných služeb a pracuje na svém rozvoji. Firma je zapsaná v programu Nová zelená úsporám. Klade velký důraz na kvalitu a dodržování smluvených termínů a s tím spojenou spokojenost zákazníků.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jnstavitelstvi.cz

Vydáno 06.06.2016
44 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lité podlahy, suché směsi, strojní omítky a další - široká nabídka stavebních prací

Lité podlahy, suché směsi, strojní omítky a další - široká nabídka stavebních prací
Hledáte kvalitní suché směsi, potřebujete nové interiérové obklady, sháníte dlažby nejrůznějších typů nebo jste se rozhodli pro lité podlahy? Vše najdete u naší společnosti JN stavitelství.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JN stavitelství, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JN stavitelství, s.r.o.
www.jnstavitelstvi.cz
Adresa

Adresa

Malý Pěčín 41
Dačice - Malý Pěčín 380 01

jiri.novak@jnstavitelstvi.cz
+420 722 127 060


Najdete nás také zde:

ARES
captcha