Nástrojárna ISOTRA – výroba nástrojů a vlastních strojů, měřidel i obrábění

Nástrojárna ISOTRA, a.s., se zabývá výrobou nástrojů a jednotlivých dílů různého charakteru. Na trhu působí již od roku 1992, v roce 2007 se přetransformovala z s.r.o. na akciovou společnost a působí po celé České republice. Společnost disponuje moderní nástrojárnou, nabízí prodej strojů s vlastní technologií i výrobu nástrojů, dílů i měřidel. V současnosti zaměstnává nástrojárna přes 50 zaměstnanců, kteří pracují na jednotlivých stanovištích.

Díly pro střižní a ohybové nástroje

Moderně vybavená nástrojárna

Díky moderně vybavené dílně je Nástrojárna ISOTRA schopna zajistit obrábění i samotnou výrobu celé řady dílů i nástrojů. Disponuje např. pětiosými či tříosými frézovacími centry, soustruhy, propalovacím zařízením, drátovými řezačkami, erodovacími stroji či 3D souřadnicovým měřákem a CNC řezačkou vodním paprskem.

Součástí strojního vybavení nástrojárny jsou i klasické frézy a soustruhy. Dále zajišťuje tvarové soustružení a kompletní obrábění kalených dílů. V případě zájmu je samozřejmostí zajištění kalení, cementování, povlakování či nitridování. Rovněž nabízí možnost stříhání, ohýbání a řezání plechů.

Nástrojárna ISOTRA – výroba nástrojů, měřidel a obrábění v rámci celé ČR


Hlavní výrobní činnosti nástrojárny

Kromě samotné nástrojárny disponuje ISOTRA a.s. vlastní vývojové pracoviště, projekční kancelář, lisovnu termoplastů i rozsáhlé výrobní provozy. V současné době patří mezi hlavní činnost společnosti výroba nástrojů pro tváření plechů za studena. Jde převážně o střihadla a ohybadla, využívaná v automotive průmyslu. Pro tyto nástroje pak vyrábí i jednotlivé komponenty.

Důležitou oblastí je výroba jednoúčelových strojů, určených k profilování žaluzií. Tyto stroje exportuje do řady zemí, např. Slovinska, Izraele, Turecka, Francie či Japonska. Nástrojárna zajišťuje výrobu kovárenského nářadí, od kovadel po obstřižné díly či zápustky. Obzvláště vyhledávaná je výroba strojů různého typu vlastní technologie. Zmiňme alespoň některé další činnosti výroby:
• výroba a opravy vstřikovacích forem na plasty
• výroba válcovacích tratí pro tenkostěnné profily
• výroba rotačních dílů pro profilovací tratě
• vrtání na horizontálních vyvrtávačkách.

Široké spektrum služeb v oblasti výroby nástrojů a strojů i obrábění


Výroba měřidel

Důležitou oblastí společnosti ISOTRA je výroba měřidel a speciálních kontrolních přípravků. Jedná se o měrky k nástrojům, měrky pro kontrolu výlisků apod. Tato měřidla a speciální přípravky jsou určeny především pro další nástrojárny a také pro samotné výrobce forem, dílů či nástrojů.

Díky moderní vybavenosti nástrojárny i dalších pracovišť a zkušenému personálu je společnost ISOTRA a.s. schopna zajistit obrábění i výrobu různého rozsahu a charakteru podle potřeb zákazníka. Díky mnohaletým zkušenostem a profesionálnímu zázemí vyrábí kvalitní moderní stroje vlastní technologie, uplatitelné v celé řadě průmyslových odvětví včetně automotive.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://nastrojarna.isotra.cz

Vydáno 24.05.2016
129 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Řezání vodním paprskem je šetrné, čisté a bez odpadu

Řezání vodním paprskem je šetrné, čisté a bez odpadu
Řezání patří k nejpoužívanějším metodám dělení materiálu. Pokud se klade velký důraz na přesnost a kvalitu řezu, doporučuje se metoda CNC řezání vodním paprskem. Řez vodním paprskem je velmi čistý a tepelně neovlivněný, je tak ideální pro řezání těžko obrobitelných materiálů. Potřebujete zajistit ...
PODSTRÁNKY

Střižné a ohybové nástroje

Střižné a ohybové nástroje
Střižné a ohybové nástroje, válcovací a profilovací tratě

Kontrolní přípravky a měřidla

Kontrolní přípravky a měřidla
Výroba speciálních kontrolních přípravků a měřidel

Řezání vodním paprskem

Řezání vodním paprskem
Řezání vodním paprskem pro šetrné dělení všech materiálů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Nástrojárna Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
nastrojarna.isotra.cz
Adresa

Adresa

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

nastrojarna@isotra.cz
+420 553 685 415


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha