Snímače čárových kódů, terminály i etikety z nejrůznějších materiálů

Sháníte tiskárnu, která zvládne tisknout kvalitní etikety na vaše výrobky? Hledáte nové samolepicí či nelepicí etikety, díky kterým vaše produkty udělají na zákazníky dojem? Anebo potřebujete zajistit příjem či výdej zboží nebo si jen usnadnit evidenci? V tom vám snadno pomohou snímače čárových kódů z naší nabídky. Za zmínku rozhodně stojí i moderní softwary - programy, díky kterým lze snadno zpracovat návrh i výstupní podobu výsledného potisku etikety, ať už se jedná o text, čárový kód, 2D kód, logo i jinou grafiku.

Etikety s různým potiskem od čárového kódu až po logo můžete mít díky firmě ETIGRAF.

ETIGRAF, to nejsou jen etikety a čárové kódy

A pokud by u vás nastala situace, že bude třeba etikety po tisku navinout na jinou dutinku nebo je automaticky odlepovat, u nás najdete zařízení, se kterým to bude hračka. O jaké firmě je řeč? Jde o společnost ETIGRAF, firmu, která se již od založení roku 1990 věnuje prodeji a servisu tiskáren pro potisk etiket s čárovými kódy.


Snímače čárových kódů

Snímače čárových kódů u nás seženete ve dvou variantách, a to jak kabelové snímače čárových kódů, tak snímače přenosné.

Kabelové snímače čárových kódů jsou napevno spojeny s počítačem nebo pokladnou, uživatelsky velmi snadné na ovládání, s využitím nejen v prodejnách, ale i knihovnách, zdravotnických provozech či lékárnách a skvěle se hodí i do skladů.

Přenosné snímače čárových kódů jsou napájeny baterií, a proto s nimi lze volně manipulovat. Přenosné snímače z naší nabídky jsou vysoce odolné a lze je použít i v náročném průmyslovém prostředí plném prachu či vlhkosti.

Snímače čárových kódů


Online i offline terminály

Mobilní terminály si můžete vybrat buď v online či offline verzi. Online terminály mají tu výhodu, že zpracování či vyhodnocení pořízených probíhá přímo v reálném čase, zatímco offline terminály pracují v naopak tzv. dávkovém režimu, kdy data sbírají a ukládají a až následně přenášejí do systému, takže nejsou závislé na připojení.

Terminály


Etikety s čárovými kódy

Etikety s čárovými kódy jsou nezbytné nejen pro různé obchody a prodejny, ale i pro označování výrobků v logistice, farmaceutice, telekomunikaci či v průmyslové výrobě.
U nás pořídíte jak klasické bílé nepotištěné etikety, tak speciální předtištěné etikety na přání, například s vaším logem. Samozřejmostí je široký výběr materiálů i zpracování.

Etikety s čárovými kódyVydáno 24.05.2016
76 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ETIGRAF, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ETIGRAF, s.r.o.
www.etigraf.cz
Adresa

Adresa

Riegrova 327
Dvůr Králové nad Labem 544 01

etigraf@etigraf.cz
+420 499 621 123


Najdete nás také zde:

ARES
captcha