Požární technika KOMET Kolín – prodej i opravy hasicích přístrojů

Myslíte si, že nepotřebujete hasicí přístroje? Oheň může vypuknout kdykoli, kdekoli a velmi rychle se šířit. Způsobené škody jsou nepříjemné a mnohdy i fatální. Nepodceňujte riziko požáru a vybavte se hasicími přístroji. Pomůže vám Požární technika KOMET, s.r.o. z obce Pečky v okrese Kolín.

Požární technika KOMET

Požární technika KOMET – kvalitní hasicí přístroje

Hasicí přístroje jsou ideálním vybavením pro likvidaci drobných požárů. Je tedy dobré mít je po ruce v obytných, pracovních i průmyslových prostorách, aby byly v případě potřeby připraveny k zásahu. Požární technika KOMET nabízí prodej kvalitních hasicích přístrojů, které vám zajistí rychlou a spolehlivou ochranu v případě vzniku požáru.

Seženete u nás přenosné ruční hasicí přístroje, které jsou účinné při hašení drobnějších požárů, navíc se s nimi snadno manipuluje. Prodáváme jako hasicí přístroje CO2, tak i práškové. Námi nabízená požární technika je kvalitní, hasicí přístroje jsou vybaveny speciální výstřikovou tryskou, která zajišťuje ideální rozptyl hasiva.

Hasicí přístroje – požární technika


Opravy hasicích přístrojů i hasičských aut

Jen kvalitní a udržované vybavení může uhasit požár. Aby byly hasicí přístroje spolehlivé, je třeba je pravidelně nechat kontrolovat. Požární technika KOMET proto kromě prodeje hasicích přístrojů nabízí také jejich kontrolu, revizi a servis. Postaráme se o příruční hasicí přístroje, požární hydranty a další požární techniku.

Provádíme i celkové opravy a modernizaci pojízdné požární techniky, tedy hasičských aut, aby splňovala nejnovější bezpečnostní požadavky. Potřebujete opravit, rekonstruovat nebo repasovat požární vozidla, stříkačky, kropicí vozy a další hasicí přístroje a vybavení? Svěřte svou požární techniku do našich rukou a bude připravena zasáhnout, když bude potřeba.

Potřebujete konzultovat požární techniku? Obraťte se na násVydáno 24.05.2016
191 Zhlédnutí
Topováno 24.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prevence je v protipožární ochraně nejdůležitější

Prevence je v protipožární ochraně nejdůležitější
Požární technika je účinná pouze v tom případě, pokud je v perfektním pořádku. Ušetřete si tedy starosti a svěřte tuto záležitost do rukou odborníkům, kteří nic nepřehlédnou. Firma Požární technika KOMET s.r.o. se o správnou funkci vaší požární techniky postará.

Opravy a modernizace požární techniky nebo repase hasičských vozidel? Požární technika Komet s.r.o. se zaměřuje na vše

Opravy a modernizace požární techniky nebo repase hasičských vozidel? Požární technika Komet s.r.o. se zaměřuje na vše
Nutný zásah na nic nečeká. Ten přichází velice rychle a v podstatě z ničeho nic. Jakmile nastane závažná situace už nemáme čas něco řešit nebo dolaďovat poslední detaily. Musíme zkrátka jednat, proto si vše musíme dopředu připravit.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Požární technika KOMET s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Požární technika KOMET s.r.o.
www.pozarnitechnikakomet.cz
Adresa

Adresa

Petra Bezruče 1031
Pečky 289 11

komet.pecky@centrum.cz
+420 321 785 005


Najdete nás také zde:

ARES
captcha