Solidní radiostanice se vzájemně neruší. Zvolte KonekTel

Radiokomunikace poskytuje bezproblémovou bezdrátovou komunikaci všude tam, kde to potřebujete. Stačí pouze spolehlivě a efektivně pokrýt danou oblast. Odborníci na radiostanice musí přesně vědět, jaké jsou na místě již využívané rádiové systémy, aby se navzájem s těmi nově zavedenými nerušily. Digitální mikrovlnný spoj je proto nutné nejprve analyzovat, aby vše mohlo fungovat na sto procent.

KonekTel - spolehlivé radiostanice

Radiostanice: Zajistěte si spolehlivé bezdrátové spojení

Radiostanice je třeba zabezpečit především profesionálně. Analýzu, plánování frekvencí a následné dokonalé pokrytí zaručuje společnost KonekTel. Projektanti nejdříve odhadnou počet stanovišť, která jsou k zajištěné radiokomunikace nutná. Následně dojde k instalaci potřebného počtu antén. S instalací digitálního mikrovlnného spoje máme zkušenosti nejen z České republiky, ale i ze světa, proto se na nás můžete spolehnout.

Radiokomunikace mají širokou nabídku řešení právě pro vás!


Komplexní řešení radiokomunikace na míru a bez výpadků

Radiostanice by měly být především spolehlivé. Nikdo se nechce potýkat s častými výpadky a nefungujícím systémem. KonekTel díky statistickým modelům dokáže dopředu předvídat, jak bude dané uspořádání výkonné. Zhodnotíme, jaký bude mít radiokomunikace roční objem výpadků, jaké bude procento nevyužití systému a celková spolehlivost. K dispozici máme široké portfolio produktů, které zaopatřuje především veřejnou dopravu a bezdrátové sítě.

Systémové plánování radiokomunikace i servisVydáno 24.05.2016
88 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Profesionální radiostanice pro každého zprostředkovává firma Konektel a.s.

Profesionální radiostanice pro každého zprostředkovává firma Konektel a.s.
Tato společnost se však nezaměřuje jenom na samotný prodej svých výrobků, ale snaží se pro své zákazníky vždy najít ucelené řešení. Zúčastnila se i Veletrhu Pyros v Brně 2017.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KonekTel, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
KonekTel, a.s.
www.konektel.cz
Adresa

Adresa

Pražská 152
Pardubice - Popkovice 530 06

obchod@konektel.cz
+420 466 857 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha