Výrobce, dodavatel, velkoobchod stavební a obalové řezivo, široký sortiment Vysočina

FABRI-MORAVIA s.r.o.

Výrobce, dodavatel, velkoobchod stavební a obalové řezivo, široký sortiment Vysočina

FABRI-MORAVIA s.r.o.
Sušení řeziva, výroba přířezů i hoblování - vše okolo dřeva vám zajistí společnost Fabri-Moravia

Naše společnost Fabri-Moravia patří v současné době k nejvýznamnějším dodavatelům v segmentu dřevozpracujícího průmyslu. Na trhu působíme od roku 2005, již v době založení jsme však měli mnohaleté zkušenosti z předchozí činnosti v oblasti obalového, stavebního i truhlářského řeziva, plošných materiálů spárovek, palubek a ostatních dřevoproduktů.

FABRI-MORAVIA - sušení řeziva

Sušení řeziva i obalová překližka

Většinu našeho sortimentu tvoří produkty vlastní výroby. Kromě toho se specializujeme i na dovoz kvalitní obalové překližky z Brazílie a nabízíme sušení i tepelné ošetření námi produkovaného řeziva.

Sušení řeziva je obor, ve kterém si u nás můžete být jisti vysokou kvalitou. Disponujeme sušárnami o celkové kapacitě až 500 m3, a proces sušení řeziva je automaticky monitorován pomocí počítače, který vyhodnocuje a zaznamenává aktuální vlhkost řeziva, aby bylo zajištěno sušení řeziva na požadovanou hodnotu vlhkosti udanou zákazníkem.

Sušení řeziva a další


Výroba přířezů a hoblování

Výroba přířezů je další z činností naší společnosti. Zpracování vykrácených přířezů má řadu výhod - od redukce nákladů na nutné energie po operativní plánování výroby a eliminaci odpadu.

Veškeré řezivo, které nabízíme, vám na přání rádi upravíme za pomoci hoblování. Hoblování nám pomáhá dosáhnout přesného rozměru přesně podle vašich požadavků i a hladkého povrchu dřeva, které lze okamžitě dále upravovat.

Výroba přířezů, hoblování, sušení řeziva


Moderní pilařský provoz

Dřevo nakupujeme v certifikovaných lesích v celé Evropě a dále zpracováváme v moderním pilařském provozu, abychom vám mohli nabízet zpracované dřevo v široké škále rozměrů i kvalit.


Dřevo jako přírodní materiál

Snažíme se, aby bylo na naší práci vidět, že dřevo je náš svět. Proto se majitelé firmy, Marianne Frey Amon a František Břinek, již několik desetiletí snaží formovat povědomí o osobitém charakteru dřeva a jeho přirozenosti, spolu s jeho kvalitami a specifickými vlastnostmi.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.

Vydáno 20.07.2017
Dřevo stále na prvním místě

Dřevo stále na prvním místě

Některé stavební materiály nás nikdy neomrzí. Přestože plasty nahrazují mnoho věcí, zůstane dřevo tím, bez čeho si neumíme představit náš domov. Své o tom jistě ví i společnost Fabri-Moravia s.r.o., která se právě na tento přírodní produkt specializuje.

Vydáno 28.05.2018
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.

Vydáno 10.08.2015Vydáno 13.09.2016
91 Zhlédnutí

Řezivo truhlářské, stavební, obalové

Řezivo truhlářské, stavební, obalové

Truhlářské řezivo, řezivo pro stavební a obalový průmysl, výroba a prodej vysušeného řeziva

Podlahové prvky holz pur

Podlahové prvky holz pur

Dubové podlahové prvky holz pur na terasy, zahradní posezení, kolem bazénů

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky pro nábytkářský, stavební či obalový průmysl