Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.

Dodáváme stavební materiál pro malé i velké firmy.

Stavební materiál od A do Z

Ať už sháníte jakýkoliv stavební materiál, u nás si vyberete. Zajistíme pro vás například také střešní okna, venkovní či interiérové dveře a zárubně nebo OSV či Cetris desky.

Stavebniny


Stavebniny pro velké firmy i koncové zákazníky - Náchod a okolí

Naše firma dodává stavebniny jak pro velké i menší firmy, tak i pro koncové zákazníky. Najdete u nás stavební materiál od maltových směsí až po stavební chemii a jistě si vyberete i ze široké nabídky dveří či střešních oken. Samozřejmostí jsou interiérové barvy v odstínu přesně podle vašich přání.


KNAUF – stavebniny prvotřídní kvality

Stavebniny z naší nabídky jsou značky KNAUF, což znamená prvotřídní kvalitu, dobrý poměr cena - kvalita a samozřejmě i ohleduplnost k životnímu prostředí. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou jakýchkoliv stavebních materiálů. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům i přáním a poskytneme profesionální služby za výhodné ceny.

Stavební materiál NáchodVydáno 25.05.2016
180 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Velkoobchodní prodej sádrokartónů a izolací po celé České republice

Velkoobchodní prodej sádrokartónů a izolací po celé České republice
Zdeněk Kozák s.r.o. prodává produkty pod značkou KNAUF. Tato značka je velice známá v oblasti výroby sádrokartónů, fasádních systémů, izolací a veškerého stavebního materiálu. Hodí se pro výstavbu budov ale také pro jejich rekonstrukci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zdeněk Kozák s.r.o. Fasádní systémy a izolace Náchod
WEBOVÁ STRÁNKA
Zdeněk Kozák s.r.o.
www.knauf-kozak.cz
Adresa

Adresa

Běloveská 391
Náchod 547 01

bernard.knauf@seznam.cz
+420 602 158 369


Najdete nás také zde:

ARES
captcha