Rodinné domy na klíč postaví stavební firma NOWICKÝ DAVID

Stavba moderních domů, rekonstrukce a opravy, nátěry a zateplování fasád, zkrátka kompletní stavební práce provádí firma NOWICKÝ DAVID. To vše s ohledem na přání a požadavky zákazníka, kvalitně, rychle a za výhodné ceny. Zakázky realizujeme v okolí měst Opava a Ostrava.

NOWICKÝ DAVID - stavba moderních domů, rekonstrukce a opravy.

Stavba moderních domů na klíč Opava

Hledáte někoho, kdo vám postaví dům přesně podle vašich představ? Obraťte se na nás! Jsme stavební firma, která staví rodinné domy na klíč. Nabízíme kompletní realizaci zakázky od návrhu po stavbu, a to za použití klasických i moderních technologií s ohledem na přání zákazníka.


Proč zděné rodinné domy?

Zděné rodinné domy mají pro své obyvatele mnohé výhody. Zdivo akumuluje teplo, má delší životnost a lépe odolává povětrnostním podmínkám. Naše stavební firma se specializuje na výstavbu rodinných nízkoenergetických cihlových domů. Chcete si nechat postavit jen hrubou stavbu, anebo dáváte přednost stavbě na klíč, abyste se nemuseli o nic starat? Stavíme podle dohody a s ohledem na vaše požadavky.

Stavíme zděné rodinné domy


Naše stavební služby, to je kvalita a preciznost

Potřebujete se na cokoli zeptat? Nabízíme bezplatné poradenství tak, abychom pro vás vždy nalezli to nejvhodnější řešení. Zdarma vám také sestavíme rozpočet a zajistíme i dopravu zdarma. Garantujeme rychlé vyřízení zakázky, kvalitně odvedenou práci a výhodné ceny. Zákazník je u nás vždy na prvním místě, takže se vám rádi přizpůsobíme a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Objednejte si naše služby


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nowicky.cz

Vydáno 25.05.2016
71 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zateplení domu přinese výrazné úspory

Zateplení domu přinese výrazné úspory
Přemýšlíte-li nad zateplením staršího domu, rozhodně neváhejte. V minulosti byly budovy stavěny s nedostatečnými izolacemi, tehdejší technologie a materiály zkrátka lepší izolaci nedovolovaly. Únik tepla je tak u starších domů a bytů značný. Zateplování budov, resp. zateplování fasád je jedním z ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nowický David Zednictví & Malířství
WEBOVÁ STRÁNKA
Nowický David
www.nowicky.cz
Adresa

Adresa

č. 183
Hlavnice 747 52

david@nowicky.cz
+420 723 523 414


Najdete nás také zde:

ARES
captcha