Alpy v létě i v zimě? Užijte si pohádkovou dovolenou v rakouském středisku Kals am Grossglockner

Tyrolsko je velmi oblíbenou rekreační oblastí jak v zimě, tak i v létě. Pokud hodláte strávit aktivní dovolenou a zároveň hledáte absolutní klid a pohodu uprostřed nádherné přírody, Kals am Grossglockner je pro vás ideální volbou. Ubytování si můžete zajistit například v luxusní vile La Cascade, která Vám nabízí opravdový komfort, ale i domácí atmosféru, vynikající gastronomii a příjemný wellness.

Ubytování na dosah nádherné přírodě Tyrolska nabízí vila La Cascade.

Luxusní ubytování pod alpskými velikány

Kals am Gossglockner je doslova pohádkově krásná, tradiční rakouská vesnička, která vás okouzlí na první pohled. Neskutečný klid, překrásná příroda, čistý vzduch a neopakovatelná atmosféra vás nabijí spoustou pozitivní energie.

Díky jedinečné poloze na okraji národního parku Vysoké Taury i díky tomu, že region Východního Tyrolska naštěstí nebyl dosud „objeven“ turistickým průmyslem, se vyhnete rušné atmosféře mnoha jiných středisek, přemíře turistů a také řadě dalších „vymožeností“ současného industriálního světa, včetně průmyslu.

Není-li bujarý noční život nic pro vás a spíše dáváte přednost klidu a pohodě v samém srdci přírody, je pro vás toto místo jako stvořené.

Luxusní ubytování v panenské přírodě Východního Tyrolska


La Cascade - užijte si Tyrolsko v zimě i v létě

Vila La Cascade má vynikající polohu pro trávení mimořádně atraktivní dovolené. V zimě oceníte vzdálenost doslova několika kroků ke sjezdovkám a lanovkám špičkového lyžařského střediska Grossglockner resort Kals – Matrei.

V létě pak budete řešit příjemný „problém“ – jak si vybrat z nepřeberného množství nádherných cyklotras i turistických stezek všech stupňů náročnosti.

Jelikož symbolem Východního Tyrolska je kromě hor také voda, samozřejmostí je proto široká nabídka aktivit a atrakcí spojených právě s vodou – koupáním počínaje a raftingem pro amatéry i profesionály konče.

Zkrátka však zde nepřijdou ani příznivci golfu, tenisu, horolezectví, ale také kulturních a historických památek. Pobyt v království Grossglockneru - majestátního krále rakouských Alp - si prostě užijete v jakémkoli ročním období.


Penzion v rakouských Alpách nabízí plně vybavené pokoje, vynikající jídlo i wellness

Užijte si Východní Tyrolsko, jak nejlépe to jde. Dovolenou vám zde zpříjemní i komfortní ubytování. Ve vile La Cascade na vás čekají plně vybavená, prostorná apartmá, vždy pozitivně naladěný, česky mluvící personál, který se postará o vaše pohodlí, splní téměř všechna vaše přání, zajistí vám nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Výhodou je i útulné wellness, které jistě oceníte třeba po náročném dni, stráveném na kole či na lyžích. K vaší spokojenosti snad přispěje také možnost sledování všech českých i slovenských TV programů, ochutnávky vybraných moravských a rakouských vín a třeba i dobré čepované pivo nejen k večeři.

Mnohé firmy a obchodní společnosti si s oblibou pronajímají celou vilu a zajišťují zde např. rekreační pobyty pro své pracovníky či obchodní partnery, pořádají valné hromady a podobné firemní akce.

Rezervujte si ubytování v malebné vesničce Kals am Grossglockner ještě dnesVydáno 23.06.2016
378 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA La Cascade Luxusní villa v Kalsu
WEBOVÁ STRÁNKA
La Cascade
www.edb.cz
Adresa

Adresa

U Stromovky 1501/11
Havířov 736 01

advokat@firla.cz
+420 777 044 397


Najdete nás také zde:

ARES
captcha