Výkup mincí - od historických kusů až po sbírku stříbrných mincí

Máte doma staré cenné mince, ke kterým však nemáte žádný osobní vztah? Ať už jste zdědili zlaté či stříbrné mince nebo vám doma leží historické medaile a rádi byste je prodali, obraťte se na ANTIUM AURUM, společnost specializující se na široké spektrum služeb v oblasti numismatiky a investičního sběratelství, kterou najdete přímo v centru hlavního města Praha. Zajistíme pro vás výhodné ceny za výkup mincí.

Vykupujeme historické, cenné, zlaté i stříbrné mince.

Výkup mincí - zlatých, stříbrných, historických, cenných

Sbírání starých mincí je krásný koníček. Pokud k němu však vy sami nemáte vztah nebo pro vás mince, které doma opatrujete, nemají žádnou zvláštní osobní hodnotu, není nic jednoduššího, než je výhodně prodat a utržené finance investovat lépe dle svého vlastního uvážení.

Máte i vy doma historické, zlaté, stříbrné či jiné cenné mince? Neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme výkup mincí všech druhů a kromě toho vykupujeme také historické medaile, bankovky, pohlednice či staré tisky. Nejste-li tedy vy sami vášnivým sběratelem, ale přesto vzácnými mincemi disponujete, neváhejte a zpeněžte je. S ANTIUM AURUM rozhodně nebudete litovat.

Výkup mincí


Výkup mincí - odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti

Naše ceny, které nabízíme za výkup mincí, jsou vždy stanoveny na základě odborných znalostí a dlouholetých zkušeností v oboru. Nemusíte se tedy bát, že by pro vás výkup mincí byl nevýhodný. V ANTIUM AURUM si zakládáme na profesionálním jednání, velmi rychlé komunikaci. Víme totiž, že ochota prodejce a jeho férový přístup je pro zákazníky velmi důležitým faktorem. Za vámi dodané mince obdržíte po stanovení výkupní ceny peníze v hotovosti.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 222 317 702, případně prostřednictvím mailu na info@antiumaurum.cz. Navštívit nás můžete přímo v centru Prahy!

Výkup mincí - kontaktVydáno 20.09.2016
1527 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nakupujte mince online a rozšiřte svou sbírku ve výhodných aukcích

Nakupujte mince online a rozšiřte svou sbírku ve výhodných aukcích
Chtěli byste svou sbírku rozšířit o cenné mince, které v ní zatím scházejí? Nebo byste se naopak chtěli zbavit přebytečných mincí, které tíží Vaši sbírku? Numismatika ANTIUM AURUM Vám umožní posunout Váš koníček na zcela jinou úroveň, kdy budete moci mince nakupovat online, nabízet k výkupu nebo ...

U koho realizovat výkup mincí, medailí a bankovek, aby se vám obchod vyplatil?

U koho realizovat výkup mincí, medailí a bankovek, aby se vám obchod vyplatil?
Rozhodli jste se zpeněžit mince, medaile či staré bankovky, které jste zdědili, dostali jako dárek nebo koupili za účelem investice? Pokud zvažujete prodat tyto cenné předměty jen za cenu samotného kovu, musíte počítat s tím, že nikdy nedostanete takovou částku, jakou vám nabídnou odborníci v ...

Chytrá investice do budoucnosti

Chytrá investice do budoucnosti
Hledáte inteligentní způsob, jakým zařídit jistou budoucnost sobě a svým potomkům? Nákup investičního zlata, stříbra a vzácných mincí je už po generace velmi oblíbenou formou zhodnocení financí, které by jinak kvůli inflaci ztratily na hodnotě.
PODSTRÁNKY

Mince a medaile

Mince a medaile
Prodej historických mincí, medailí i plaket, numismatika

Výkup mincí, medailí a bankovek

Výkup mincí, medailí a bankovek
Výkup historických a sběratelských mincí, medailí a bankovek

Aukce a sběratelské potřeby

Aukce a sběratelské potřeby
Aukce a sběratelské potřeby Leuchtturm pro numismatiky, odborná literatura
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ANTIUM AURUM s.r.o. Výkup a prodej mincí Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ANTIUM AURUM s.r.o.
www.antiumaurum.cz
Adresa

Adresa

Šaldova 219/1
Praha 8 - Karlín 186 00

info@antiumaurum.cz
+420 222 317 702


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha