Dentální implantologie vám vrátí zářivý úsměv

Zubní implantáty jsou ideálním řešením pro každého, kdo z nějakého důvodu přišel o jeden či více zubů a nechce či nemůže nosit zubní protézu. Dentální implantologie má vynikající výsledky, které jsou ve většině případů až doživotní. Do zdravých a krásných zubů se investovat vyplatí.

Prague City Dental vám vrátí úsměv díky implantaci zubů.

Kdy je dentální implantologie na místě?

Náhrada chybějícího zubu pomocí implantátu je spolehlivá a nejpřirozenější metoda při řešení ztráty jednoho či více zubů, ale i celého zubního oblouku. Samotný implantát je titanový šroub, který je zaváděn do kosti a má za úkol nahradit kořen. Po jeho spojení s kostí pak funguje jako fixace korunkové náhrady.

Kvalitní implantologické pracoviště je schopné chrup zrekonstruovat trvale a plnohodnotně po funkční i estetické stránce.

Prague City Dental - služby nejen v oblasti implantologie.


Implantace zubů je práce na delší čas, ale s trvalým výsledkem

Základem tohoto zákroku je důkladné vyšetření a zhodnocení stavu pacienta. Pokud je vše v pořádku, proberou se možnosti, které dentální implantologie nabízí, a zvolí se nejideálnější řešení konkrétního případu.

Samotná implantace zubu je poměrně rychlý výkon, ovšem celková příprava na zákrok může trvat až půl roku, jelikož si žádá více kroků. Po tuto dobu pacient nosí snímací náhradu. Vyplatí se však vydržet, jelikož implantologie většinou poskytuje až doživotní řešení problémů.


Výhody dentální implantologie

- nejpřirozenější a nejelegantnější způsob nahrazení zubu
- komfortní nošení (žádné snímání)
- implantáty dokonale imitují zubní kořen, takže nedochází k ubývání kosti v dásni
- trvalé řešení


Prague City Dental nabízí služby na vysoké úrovni

Zubní klinika Prague City Dental nabízí v oblasti dentální implantologie služby na světové úrovni, a to především díky modernímu vybavení a profesionálnímu týmu zubních lékařů. O komfort a zdraví pacientů se zde stará odborník na implantologii MUDr. et MUDr. Filip Donev. Ten je ve svém oboru skutečnou špičkou, což dokazují mimo jiné zahraniční i domácí školení a kongresy, které pravidelně pořádá. Své nejnovější poznatky tak šíří i mezi odbornou veřejnost.

Objevte kouzlo dentální implantologieVydáno 26.05.2016
1253 Zhlédnutí
Topováno 25.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost

Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost
Co dělat, když vás nečekaně přepadne bolest zubů? V dnešní moderní době se snažíme všemožně přizpůsobit, a proto je zde nonstop zubní pohotovost. Nemusíte se hodiny trápit doma a cpát do sebe prášky proti bolesti. Víme, jak nepříjemné mohou být problémy se zuby a proto se je snažíme okamžitě léčit.

S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem

S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem
Zubní ordinace je pro mnohé místem, kam se vydají jen v nejtěžších chvílích a v případě, kdy je bolest zubů nesnesitelná. Jde pochopitelně o nerozumné řešení, navíc v dnešní době existují i zubní kliniky, které se o váš chrup postarají bezbolestně. Moderní zubní kliniky využívají takové metody, ...

Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná

Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná
V dnešní době, kdy si lidé více a více uvědomují svůj dojem na okolí, začíná být estetika velmi důležitá. Ta se týká i zubů. Stálé více lidí přemýšlí nad tím, zda si rovnátky nechat upravit nerovný chrup. Když už se k tomu rozhodnou, je nutné si rozmyslet druh rovnátek. Do povědomí lidí se dostává ...

Moderní klinika Prague City Dental poskytuje komplexní péči o váš chrup

Moderní klinika Prague City Dental poskytuje komplexní péči o váš chrup
Nejmodernější technika, tým zkušených odborníků a osobní přístup ke každému pacientovi. To je zubní klinika Prague City Dental na ulici Klimentská 20 v Praze 1, kde se vám dostane té nejlepší péče, od preventivních prohlídek, přes estetickou stomatologii, až po složité chirurgické zákroky.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MACIMEX s.r.o. MALO CLINIC Prague
WEBOVÁ STRÁNKA
MACIMEX s.r.o.
maloclinics.cz
Adresa

Adresa

Kateřinská 487/18
Praha 2 128 00

info@maloclinics.cz
+420 775 785 222


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha