Vybavené prostory pro školení nabízí školicí středisko ELIO garni

Pořádáte školení a sháníte vhodné prostory? Obraťte se na Státní veterinární ústav Praha, který pro tyto účely nabízí své školicí středisko s ubytovací kapacitou. K dispozici můžete mí přednáškový sál, salonek nebo počítačovou učebnu, ale také laboratoře. V případě zájmu zajistíme také organizaci výuky, školení a vzdělávací programy.

Školicí středisko pro pořádání výuky a školení nabízí Státní veterinární ústav.

Školicí středisko Praha – místo pro výuku

Ke školení a výuce jsou potřeba vhodné prostory. Přesně takovými disponuje školicí středisko Praha. Najdete u nás hlavní přednáškový sál až pro 60 osob nebo malý sál pro maximálně 35 lidí, který je vybavený variabilně sestavitelnými stoly. Dále je k dispozici salonek pro 16 jednajících osob, malá a velká počítačová učebna pro 9 a 15 posluchačů plus přednášejícího. Kromě přednáškových místností a učeben školicí středisko zahrnuje také dvě vybavené odborné laboratoře.


Vybavené školicí středisko

Kvalitní vybavení je důležitou podmínkou, kterou musí školicí prostory splňovat. Součástí všech místností u nás jsou proto dataprojektory, tabule pro psaní fixy, nahrávací zařízení, televize s velkou obrazovkou a další vybavení nutné pro výuku. V přednáškovém sále, salonku a malé učebně jsou přípojky pro notebooky. Pro pohodlí všech jsou hlavní přednáškový sál a počítačová učebna plně klimatizovány.

Školicí středisko Praha umožní kvalitní výuku


Ubytování při školení

Součástí školicího střediska je také ubytovací část s 26 pokoji s kapacitou 52 lůžek a se standardním vybavením. Na pokojích je možnost připojení k internetu. Kromě toho zde najdete recepci, jídelnu s kuchyní i zázemí pro úschovu zavazadel. K jakémukoliv typu vzdělávací akce zajišťujeme také občerstvení v dohodnutém rozsahu a obědové menu.

Prohlédněte si naše školicí střediskoVydáno 30.05.2016
485 Zhlédnutí
Topováno 14.12.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELIO garni ***
WEBOVÁ STRÁNKA
ELIO garni ***
www.svupraha.cz
Adresa

Adresa

Sídlištní 24/136
Praha 6 - Lysolaje 165 03

recepce.svua@svscr.cz
+420 220 923 128


Najdete nás také zde:

ARES
captcha