Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Model Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice

Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Potřebujete bezpečně přepravit zboží různého charakteru, zabalit dárek do reprezentativní podoby nebo uchovat potraviny či lahve? Špičkou na trhu v oblasti obalového materiálu je firma Model Pack Shop, která se zabývá prodejem a distribucí obalů, krabic i fixačních materiálů všeho druhu. Nabízí veškerý sortiment, který budete pro bezpečné i reprezentativní balení potřebovat.

krabice, obálky, fólie, tašky na lahve, obalový materiál

Kartonové krabice různého provedení a velikostí

Nejběžnějším obalovým materiálem pro přepravu a uchování zboží různých rozměrů jsou kartonové krabice. Společnost Model Pack Shop nabízí ve svém internetovém obchodu velké množství typů. Vyberte si tak krabici ideálních rozměrů, rovněž si zvolte mezi provedením třívrstvé a pětivrstvé lepenky podle požadovaného zatížení.

V nabídce však také naleznete velké přepravní krabice a kontejnery, díky kterým bezpečně přemístíte i větší zboží. Pokud vás čeká stěhování, nezapomeňte na širokou nabídku stěhovacích krabic a šatních boxů.

Kartonové krabice pro nejrůznější účely


Poštovní krabice

Hledáte-li obalový materiál pro zasílání zboží poštou, rozsáhlý sortiment vás jistě překvapí. Poštovní krabice jsou přímo navrhnuté za účelem budoucí expedice poštou, mají bílý polep pro snadný popis a intuitivní a pevné skládání. Kromě běžných kartonových poštovních krabic nabízí zmiňovaná firma také obálky – plastové, kartonové či bublinkové. Potřebujete-li expedovat plakáty, mapy a další rozměrné tisky, využijte možnosti pořízení papírových tubusů. Prodejci elektroniky pak jistě ocení speciální krabice na notebooky, uzpůsobené pro bezpečnou a jednoduchou manipulaci.

Zásilkové obaly, poštovní krabice různého provedení


Fixační materiál

Nedílnou součástí obalového sortimentu je fixační materiál. Pro zajištění bezpečného transportu zboží využijte nabízené bublinkové fólie, dřevité vlny či výplňový materiál. Zájem ze strany klientů je také o vzduchové polštářky, polystyren, polyetylén i papírové hrany, stretch folie a balicí folie. To vše jsou prostředky, které zajistí maximální ochranu přepravovaných předmětů a zafixují je. Každý typ fixačního materiálu se hodí pro různé typy balení, proto v internetovém obchodu Model Pack Shop naleznete všechny dostupné typy. Balíky pak jednoduše zafixujete polypropylenovým nebo jutovým motouzem.


Obaly na potraviny, lahve a dárky

Kromě klasického obalového materiálu pro bezpečný transport nabízí společnost také reprezentativnější typy obalového materiálu. S ohledem na estetickou stránku jsou nabízeny designové dárkové krabičky různých velikostí, vhodné pro všechny příležitosti. Rovněž si vyberte z designových krabic na víno pro jednu či dvě lahve.

Samostatnou kategorii pak tvoří krabice na potraviny a bag-in boxy, určené pro přímé plnění moštem, vínem nebo šťávou. Bag-in boxy disponují vlastní pípou a umožňují postupné vypouštění bez přístupu vzduchu, díky čemuž se zabrání kažení nápojů.

Cílem společnosti Model Pack Shop je nabídnout klientům z různých oblastí kompletní obalový materiál pro všechny příležitosti. Ať už budete potřebovat zabalit drobné předměty, odeslat mohutnou zásilku nebo někoho obdarovat předmětem zabaleným v designové krabici, návštěva obchodu Pack Shop se vždy vyplatí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz

Vydáno 06.06.2016
631 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu
Kvalitní a dokonale propracované obaly BAG-IN BOX nejen, že uchovají každou tekutinu v původním stavu po dlouhou dobu, ale také uspoří náklady při skladování a dopravě. Pro tyto své vlastnosti se uplatňují například při uskladnění vín.

BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu

BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu
Hledáte způsob uchování vína či ovocné šťávy tak, aby uložený obsah vydržel čerstvý po dlouhou dobu? Současně vyžadujete komfortní a šetrné skladování a jednoduchou manipulaci? Všechny tyto požadavky splňují papírové obaly, přímo určené pro skladování vína a moštu – BAG-in-BOXy. Na trhu je rovněž k ...

Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám
Obáváte se ve svém podnikání uschovávání a ukládání tekutin? Všechny starosti v tomto ohledu hoďte za hlavu, protože skladování nebylo nikdy jednodušší. S naším novým obalem to zvládnete hravě! Navíc odpovídá i zákonným normám.
PODSTRÁNKY

Bag-in-box systémy

Bag-in-box systémy
Bag-in-box je praktické řešení pro balení, převoz a uchování tekutin

Obaly a tašky na víno

Obaly a tašky na víno
Dárkové kartonové obaly a papírové tašky na víno v e-shopu packshop.cz

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny
Kartonové obaly na potraviny, krabice na dorty a cukroví, přenosné paletky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Model Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice
WEBOVÁ STRÁNKA
Model Pack Shop Brno
www.packshop.cz
Adresa

Adresa


Brno 627 00

pso@modelgroup.cz
+420 800 101 077


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha