Čalounické a restaurátorské práce i prodej čalounického materiálu v Praze

Pražské čalounictví Eifler, spol. s r. o. působí na trhu již od roku 1992. Za dobu svého působení se společnost vyprofilovala do dvou oblastí. Čalounictví jednak zajišťuje profesionální čalounické práce a renovaci nábytku, jednak se zabývá prodejem čalounických potřeb a látek. Ať už potřebujete zhotovit nové čalounění nebo jste sami čalouníky a hledáte kvalitní materiál, návštěva kamenného nebo internetové obchodu je dobrým začátkem.

čalounické nářadí

Čalounické látky

Hledáte možnost pestrého výběru čalounických látek různých vzorů a materiálů? Obchod Eifler nabízí svým zákazníkům široké portfolio gobelínů, koženek, kůže i látek. Objekt, určený k čalounění, tak potáhnete takovým materiálem, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Čalounické látky vynikají svou kvalitou, jsou prověřené a ozkoušené a využívané mnoha čalouníky v Praze i mimo ni.

Kompletní sortiment v oblasti čalounických látek a potřeb


Prodej čalounických potřeb

Kromě samotných látek naleznete v kamenném i internetovém obchodu širokou paletu nejrůznější čalounických potřeb. Potřebujete-li vybavit vlastní dílnu, vyberte si různé druhy nářadí od sponkovaček přes napínáky až po jehly a raznice. Firma nabízí jen profesionální a kvalitní produkty, které sama ve své čalounické dílně využívá.

Klienti mají také k dispozici čalounické potřeby, důležité při samotném procesu čalounění. Šňůry, nitě, pružiny, popruhy, nebo nekonečné zipy, také množství výplní různého typu (molitany, rouna, gumokokosové desky i africkou trávu). Obrátíte-li se na čalounictví v Praze se svými specifickými požadavky a nároky, setkáte se s maximální snahou a ochotou vám vyhovět.


Pestré využití čalounického materiálu

Čalounický materiál nakupují jak amatérští, tak profesionální čalouníci. Ať už se chystáte pustit do renovace starého nábytku, potřebujete nové čalounění pro vaši starou pohovku nebo se pouštíte do čalounění automobilů nebo lodí, u Eiflera vždy najdete to, co potřebujete.

Potřebujete zajistit čalounění? Kontaktujte čalounickou dílnu v Praze


Čalounická dílna

Kromě samotného kamenného i internetového prodeje čalounických látek a potřeb disponuje firma svou vlastní čalounickou dílnou. Pokud si na čalounictví sami netroufáte nebo nemáte patřičné zkušenosti, obraťte se přímo na společnost Eifler. Svým klientům pravidelně zajišťuje čalounické práce různého rozsahu, ale také práce restaurátorské. V případě zájmu zajistí společnost výrobu nábytku na zakázku či kompletní provedení celých interiérů.

Těžko budete hledat v Praze čalounictví s tak bohatou tradicí a zkušenostmi. Díky kombinaci prodeje a samotného provádění čalounických prací osloví spoustu zákazníků. Prodávané zboží si navíc vždy sami ozkouší.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.calounickematerialy.cz

Vydáno 01.06.2016
1467 Zhlédnutí
Topováno 24.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9
Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.

Zdravotní matrace na míru Praha - přesně podle Vašich potřeb

Zdravotní matrace na míru Praha - přesně podle Vašich potřeb
Zdravý spánek je základním předpokladem spokojeného života. Největší vliv na kvalitu spánku má nikoliv postel jako taková, nýbrž právě matrace. Investovat do kvalitní zdravotní matrace na míru je tedy opravdu základem. Vyberte si tu nejlepší přímo do své ložnice ze sortimentu tradiční společnosti ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Eifler, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Eifler, spol. s r.o.
www.calounickematerialy.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 13
Praha 9 190 00

eifler@seznam.cz
+420 739 449 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha