CNC-INTERSERVICE ZLÍN, spol. s r.o.Generální opravy a modernizace CNC kovoobráběcích strojů

Technika jde kupředu velmi rychle a v oblasti strojnictví a kovoobrábění obzvláště. Kovoobráběcí stroje, které kdysi patřily mezi špičky na trhu, začnou po nějaké době stárnout, neodpovídají dnešním přísným kritériím a také vyžadují generální opravu. Společnost CNC - INTERSERVICE ZLÍN působí na českém trhu již od roku 1990 a zabývá se především prováděním generálních oprav a modernizace NC a CNC obráběcích strojů.

horizontální obráběcí centrum MCFH 40 CNC

Modernizace CNC stroje pro zlepšení efektivity i kvality

O modernizaci zastaralých strojů pro CNC kovoobrábění je v dnešní době velký zájem. Pomocí modernizace lze totiž s nízkými náklady zvýšit rychlost i užitkovou hodnotu strojů. Po provedení modernizace budou stroje provozuschopné a vyrovnají se i moderním kovoobráběcím zařízením. Proč pořizovat za velké částky stroje nové, když máte ty starší po ruce a jsou velmi výkonné? Stačí provést modernizaci a dojde ke zlepšení všech vlastností.

Znovuoživení, oprava a modernizace CNC kovoobráběcích strojů


Hlavní přínosy modernizace

Součástí modernizace CNC stroje je výměna starých řídicích systémů a elektrických komponentů za nové, stejně tak i výměna starých mechanických prvků. Díky tomu bude dosaženo zkrácení neproduktivního času, odstranění poruchovosti nebo zvýšení komfortu programování a obsluhy řídicího systému. Při CNC kovoobrábění bude zvýšena rychlost rychloposuvů až na 20m/min, stejně tak budou zvýšeny otáčky vřetene nebo zajištěna kvalitnější ochrana bezpečnosti a hygieny práce.

Modernizace vede ke zvýšení rychlosti i užitkové hodnoty CNC stroje


Generální opravy kovoobráběcích strojů

Generální oprava se po mnoha letech používání nevyhne ani CNC strojům. Společnost CNC – INTERSERVICE ZLÍN provede odborné zjištění stavu staršího stroje, který bude kompletně demontován. Na základě posouzení poškození bude společně s majitelem rozhodnuto o způsobu renovace a výměny jednotlivých částí. V rámci generální opravy kovoobráběcího stroje se provede oprava a renovace základny stroje, vodicích ploch, kuličkových šroubů, suportů i vřetene.


Nejmodernější mechanické části i řídicí jednotky

Součástí modernizace i generální opravy kovoobráběcího stroje je dodání kvalitních náhradních dílů, které splňují ta nejpřísnější kritéria v oblasti strojírenství. Společnost instaluje nové intuitivní řídicí systémy SIEMENS 840 D s PCU20, stejně tak i další části (motor, převody, mazání, upínání, hydraulika…) jsou vybírány s ohledem na kvalitu provedení a specifika.

Již přes 25 let zajišťuje společnost CNC - INTERSERVICE ZLÍN generální opravy a modernizace CNC strojů s pomocí 40 profesionálních a vysoce kvalifikovaných montérů a techniků. Potřebujete oživit, zefektivnit a zkvalitnit činnost vašeho staršího stroje? Již víte, kam se obrátit.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cnczlin.cz


Vydáno 15.06.2016
723 Zhlédnutí
Topováno 28.08.2018