STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
Břidlicová střecha
Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice

Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objektyVydáno 30.06.2016
54 Zhlédnutí

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Břidlicové střechy s sebou nesou spoustu výhod. Mají dlouhou životnost, jsou variabilní, vynikají tepelnou i zvukovou izolací, současně však převyšují ostatní typy krytin co do estetiky. Využitelné jsou v případě různých typů staveb, ať už rekonstruujete nebo máte v plánu novostavbu. Střešní krytina z břidlice se dokáže dokonale přizpůsobit.

Ekologické a zároveň estetické břidlicové střechy vyrábí firma Vrňata a Žáčik.

Ekologická i estetická. To je břidlicová střecha

Břidlicová střecha musí být především z kvalitního testovaného materiálu. Přesně tyto parametry jsou důležité i pro společnost Vrňata a Žáčik, kteří nabízí profesionální služby v oboru. Námi dodávaná střešní krytina z břidlice splňuje všechny evropské normy a je navíc stoprocentně ekologická. I přestože je z přírodních materiálů, nabízená španělská břidlice či barevná břidlice z Vermontu nevyžaduje povrchovou úpravu. Vyžádejte si profesionály v oboru, kteří dokáží předejít zbytečným ztrátám na vašem majetku.

Střešní krytina z břidlice se vám přizpůsobí


Břidlicové střechy kvalitně a spolehlivě

Pokládka břidlicové střechy vyžaduje znalost přesných technologických postupů, proto je vhodné vybrat si kvalifikované pracovníky. Ti nejenže ví, jaký druh břidlice bude pro danou stavbu nejlepší, ale také dokáží zhotovit optimální řešení pro každého zákazníka na míru. Můžete se pak spolehnout, že střešní krytina z břidlice bude odolná proti vodě, vlhkosti, olejům, změnám počasí i teplot. Jejich skvělá funkční i estetická hodnota vás budou provázet dlouhá léta.

Vyberte si s námi ty nejlepší břidlice!