Forward tenis - sportovní stavby
Výstavba sportovišť a tenisových kurtů
Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Přírodní i umělé sportovní povrchy na venkovní i vnitřní sportovištěVydáno 02.06.2016
117 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2017

Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Sportoviště a kvalitní sportovní hřiště potřebují nejen sportovní kluby, ale i školy, rekreační střediska a další. Výstavbou, rekonstrukcí a údržbou sportovišť na klíč se zabývá firma Forward tenis. Specializujeme se zejména na bezúdržbové umělé sportovní povrchy, které jsou vhodným řešením pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště. Nabízíme například umělý travní koberec Playrite.

Forward tenis, to je výstavba, rekonstrukce a údržba sportovišť na klíč.

Speciální umělý vpichovaný koberec Playrite

Umělé sportovní povrchy Playrite se hodí pro venkovní i vnitřní sportoviště na profesionální, výkonnostní i rekreační sport. Vyrábí se unikátní vpichovanou technologií, díky čemuž nabízí výrazně vyšší kvalitu a životnost než jiné typy sportovních povrchů. Umělý travní koberec Playrite je tvořený smyčkami, které jsou slepeny speciálním lepidlem sloužícím jako výztuž. Povrch se zasypává přírodní antukou, křemičitým pískem nebo gumovým granulátem a používá se zejména pro tenisové dvorce a kurty.

Forward tenis – různé druhy povrchu Playrite


Umělý travní koberec Playrite a jeho výhody

Umělý povrch Playrite poskytuje ideální herní vlastnosti a je vhodný k celoročnímu provozu za každého počasí. Je vysoce odolný vůči mechanické zátěži i povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a v dobrém stavu bude i po 20 letech, aniž by se změnily jeho herní vlastnosti. Travní koberec Playrite se velmi snadno udržuje, není nutné po každé hře síťovat a rovnat povrch, což snižuje čas trávený úpravou kurtu před hrou. Díky velkému množství vpichů je umělý povrch Playrite celoplošně vodopropustný, což zabezpečuje rychlý odvod dešťové vody a umožňuje hraní již krátce po dešti. V létě jej také proto není třeba často zalévat vodou, protože přirozeně drží vlhkost. Umělý travní koberec Playrite navíc šetří kloubní aparát sportovců. Vyzkoušejte jeho výhody i vy!

Navštivte nás a poznejte umělé sportovní povrchy!