Kvalitní obaly pro vaše produkty zajistí Model Pack Shop Praha

Potřebujete vysoce kvalitní obaly na zabalení produktů posílaných z vašeho e-shopu? Obalový a fixační materiál, obaly a výplně do krabic, zkrátka vše pro balení a zasílání jsou důležitou součástí každého dobře fungujícího e-shopu, ale i dalších podnikatelských aktivit. A právě toto všechno má pro vás připraveno Model Pack Shop Praha. Nabízíme vám ten nejlepší obalový materiál, ve kterém bude v bezpečí všechno vaše zboží.

Obalový materiál pro bezpečnost vašeho zboží nabízí Model Pack Shop Opava.

Obalový materiál pro bezpečnost vašeho zboží

Dopřejte svým produktům kvalitní obaly, které je ochrání při přepravě. Přesně pro tyto účely nabízíme klopové krabice z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Jsou odolné vůči průtlaku a díky použitému materiálu se hodí pro stěhování, přesouvání, přepravu i uskladňování věcí a výrobků. S obalovými materiály od Model Pack Shop si tak můžete být jisti, že zboží k vašim zákazníkům dorazí skutečně v pořádku a nepoškozené.

Odolné klopové lepenkové krabice


Papírové krabice na přepravu výrobků

Mezi obecně nejoblíbenější obalové materiály patří papírové krabice, proto i v našem portfoliu produktů najdete papírové krabice nejrůznějších tvarů a velikostí. Díky své konstrukci a materiálu, kterým je třívrstvá vlnitá lepenka, se papírové krabice hodí jako přepravní boxy pro nejrůznější výrobky, jejich využití je velmi univerzální nejen pro přepravu zboží, ale také například skladování.

Skládací papírové krabice pro přepravu zboží


Dárkové krabičky pozvednou vzhled vašeho dárku

Krabice neslouží jen k ochraně zboží, ale může mít i estetickou úlohu – důkazem jsou naše dárkové krabičky a obaly, které poslouží k přepravě a uchování dárku. Dárkové krabičky a další obaly přitom zdaleka nejsou záležitostí pouze vánočního období, ale velmi oblíbené jsou tyto obalové materiály v průběhu celého roku. Z naší široké nabídky dárkových krabiček různých tvarů si právě pro ten váš účel jistě vyberete i vy. Velmi oblíbené jsou například proplétané dárkové krabičky, krabičky s okénkem nebo speciální kolekce výrobků určených pro děti. Najdete u nás například také dárkové krabice na víno a mnohé další – stačí si jen vybrat, a to klidně přímo z pohodlí domova na našem e-shopu.

Dárkový obalový materiál


Výplňové materiály

Kromě širokého spektra krabic nabízíme také výplňový fixační materiál, který zaručí bezpečí pro vaši zásilku. Jistě sami z vlastní zkušenosti znáte,že není nic horšího, než rozbalit dlouho očekávanou zásilku a zjistit, že je její obsah rozbitý nebo jinak poškozený. Nabízíme proto kvalitní bublinkové fólie, stretch fólie, extrudovaný polystyren, vzduchové polštářky, bublinkové obálky, dřevitou vlnu nebo třeba plastové obálky na zasílání oděvů.

Veškeré zboží máme skladem, takže je připravené k okamžitému odběru. Dodejte vašemu zboží kvalitní obalový materiál i vy, spolehněte se na Model Pack Shop!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz

Vydáno 02.06.2016
118 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chytré obaly Rychlo box – komfort pro rychlé a snadné balení

Chytré obaly Rychlo box – komfort pro rychlé a snadné balení
Každá firma, obchod, e-shop či různá odvětví jako třeba zdravotnictví využívá zásilkové služby pro komfortnější přístup k zákazníkovi. A aby byl obsah zásilky v pořádku doručený, tak jsou potřebné kvalitní obalové materiály, které obsah nejen ochrání, ale i samotné balení usnadní. A veškeré ...

Hledáte vhodný způsob balení cukrovinek? Sháníte nějakou krabici či obal na cukroví nebo dorty?

Hledáte vhodný způsob balení cukrovinek? Sháníte nějakou krabici či obal na cukroví nebo dorty?
Snad každý z nás miluje sladkosti. Zákusky, dorty a cukrovinky. Jenomže na to navazují starosti, jak balit tyto úžasné a sladké produkty, které jsou navíc tak křehké, aby si je vaši zákazníci mohli bez poškození a příjemně odnést z vašeho obchodu a nedonesli si domů salát?
PODSTRÁNKY

Zásilkové obaly

Zásilkové obaly
Zásilkové obaly – krabice, tubusy, obaly na knihy, obálky kartonové, bublinkové, plastové

Krabice na cukrářské výrobky

Krabice na cukrářské výrobky
Potravinové krabice z lepenky na cukrářské výrobky, paletky na potraviny

Obaly na pivo a víno

Obaly na pivo a víno
Kartonové odnosné obaly a krabice na pivo a víno v e-shopu packshop.cz
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Model Pack Shop Praha Model Obaly a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Model Pack Shop Praha
www.packshop.cz
Adresa

Adresa

Bečovská 1279/15
Praha 10 - Uhříněves 104 00

psp@modelgroup.com
+420 800 101 077


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha