Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč

Stavební a projekční firma LaVaross nabízí investorům komplexní stavební řešení. Zajistí projekci, samotnou výstavbu i kolaudaci. Kromě kompletních realizací na klíč však společnost poskytuje také celou řadu dílčích činností, ať už jde o realizace strojních omítek či sádrokartonových konstrukcí.

realizace RD na klíč

Realizace strojních omítek

Rychlé a kvalitní omítnutí venkovních i vnitřních zdí vyžaduje odpovídající techniku. Jen díky ní lze dosáhnout uspokojivých výsledků. Společnost LaVaRoss se mimo jiné zabývá realizací strojních omítek. Pro tyto účely pořídila novou profesionální strojní omítačku DUOMIX Plus E, pomocí které lze omítnout velkou plochu za krátký čas, a to s různým typem omítky.


Pronájem strojů a stavebních zařízení

Společnost nabízí rozsáhlé portfolio služeb v oblasti stavebnictví. Potřebuje tak celou řadu specializovaného nářadí, strojů a zařízení. Proto se rozhodla nabídnout své vybavení k zapůjčení. Po dohodě si tak můžete pronajmout profesionální lešení včetně možnosti montáže, pojízdná lešení, mobilní oplocení nebo třeba průmyslový vysoušeč vzduchu.

Strojní omítání, pronájem zařízení i dílčí stavební práce


Zateplení všech typů objektů

Dílčí stavební činností, kterou se firma LaVaRoss zabývá, je zateplování všech typů objektů. Pokud chcete zvýšit tepelnou izolaci vaší stavby a dosáhnout tak výrazných úspor za spotřebované energie, zateplení je nejjednodušším řešení. Společnost má bohaté zkušenosti s využitím různých zateplovacích systémů, má za sebou realizace zateplení rodinných i bytových domů. Při realizaci zateplení u rodinných domů po dohodě zajistí kompletní projektovou dokumentaci pro podání žádosti na dotaci z programu Nová Zelená Úsporám, a to včetně administrace.

Zateplení, sádrokartonové konstrukce i kompletní realizace RD na klíč


Realizace sádrokartonových konstrukcí

Práce se sádrokartonem vyžaduje pečlivý a zodpovědný přístup, v opačném případě budou na výsledných sádrokartonových konstrukcích viditelné nerovnosti a vady. Stavební firma disponuje řadou profesionálních řemeslníků, kteří mají v oblasti realizace sádrokartonových konstrukcí bohaté zkušenosti. Ať už potřebujete zhotovit podhledy či stěny, a to včetně vedení elektroinstalace, LaVaRoss je jasnou volbou.


Projekce a realizace rodinných domů na klíč

Pokud hledáte nejjednodušší možnost stavby rodinného domu, rozhodněte se pro projekci a realizace rodinného domu na klíč. Firma klade velký důraz na individuální přístup ke všem zákazníkům. Rovněž dbá na poskytnutí kompletního servisu v průběhu celé realizace. Výhodou je, že LaVaRoss nabízí komplexní služby, nebudete tak potřebovat služby žádné jiné firmy, vše domluvíte na jednom místě. Projekci, realizaci i kolaudaci.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lavaross.cz

Vydáno 30.06.2016
57 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss

Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss
Rekonstrukce bytů a rodinných domů, inženýrská činnost i kompletní stavební práce, to jsou obory stavební firmy LavaRoss z města Znojmo. Díky dlouholetým zkušenostem, kvalitnímu personálu a skutečně široké nabídce služeb se na nás tak může obrátit soukromník, který touží po hezkém bydlení, ale i ...

Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu

Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu
Vlastníte stavební firmu, podnikáte ve stavebnictví nebo jste se sami pustili do realizace stavby, či rekonstrukce domu? Spousta stavebních prací se bez lešení neobejde. Pokud však víte, že hliníkové fasádní lešení by u vás nemělo kromě jednorázového použití více využití, případně se vám jeho nákup ...

Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci

Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci
Stavíte nebo rekonstruujete a nejste si jisti, jaké firmy na jednotlivé práce najmout? Nemůžete se v nabídce zedníků, obkladačů, instalatérů a architektů vyznat? Obraťte se na stavební firmu LaVaRoss ze Zlína a ušetříte si práci i peníze. My totiž nabízíme kompletní stavební práce pro jednotlivce, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LaVaRoss2010 s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LaVaRoss2010 s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

U Sladovny 425
Hodonice 671 25

info@lavaross.cz
+420 530 511 300


Najdete nás také zde:

ARES
captcha