LaVaRoss2010 s.r.o.Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč

Stavební a projekční firma LaVaross nabízí investorům komplexní stavební řešení. Zajistí projekci, samotnou výstavbu i kolaudaci. Kromě kompletních realizací na klíč však společnost poskytuje také celou řadu dílčích činností, ať už jde o realizace strojních omítek či sádrokartonových konstrukcí.

realizace RD na klíč

Realizace strojních omítek

Rychlé a kvalitní omítnutí venkovních i vnitřních zdí vyžaduje odpovídající techniku. Jen díky ní lze dosáhnout uspokojivých výsledků. Společnost LaVaRoss se mimo jiné zabývá realizací strojních omítek. Pro tyto účely pořídila novou profesionální strojní omítačku DUOMIX Plus E, pomocí které lze omítnout velkou plochu za krátký čas, a to s různým typem omítky.


Pronájem strojů a stavebních zařízení

Společnost nabízí rozsáhlé portfolio služeb v oblasti stavebnictví. Potřebuje tak celou řadu specializovaného nářadí, strojů a zařízení. Proto se rozhodla nabídnout své vybavení k zapůjčení. Po dohodě si tak můžete pronajmout profesionální lešení včetně možnosti montáže, pojízdná lešení, mobilní oplocení nebo třeba průmyslový vysoušeč vzduchu.

Strojní omítání, pronájem zařízení i dílčí stavební práce


Zateplení všech typů objektů

Dílčí stavební činností, kterou se firma LaVaRoss zabývá, je zateplování všech typů objektů. Pokud chcete zvýšit tepelnou izolaci vaší stavby a dosáhnout tak výrazných úspor za spotřebované energie, zateplení je nejjednodušším řešení. Společnost má bohaté zkušenosti s využitím různých zateplovacích systémů, má za sebou realizace zateplení rodinných i bytových domů. Při realizaci zateplení u rodinných domů po dohodě zajistí kompletní projektovou dokumentaci pro podání žádosti na dotaci z programu Nová Zelená Úsporám, a to včetně administrace.

Zateplení, sádrokartonové konstrukce i kompletní realizace RD na klíč


Realizace sádrokartonových konstrukcí

Práce se sádrokartonem vyžaduje pečlivý a zodpovědný přístup, v opačném případě budou na výsledných sádrokartonových konstrukcích viditelné nerovnosti a vady. Stavební firma disponuje řadou profesionálních řemeslníků, kteří mají v oblasti realizace sádrokartonových konstrukcí bohaté zkušenosti. Ať už potřebujete zhotovit podhledy či stěny, a to včetně vedení elektroinstalace, LaVaRoss je jasnou volbou.


Projekce a realizace rodinných domů na klíč

Pokud hledáte nejjednodušší možnost stavby rodinného domu, rozhodněte se pro projekci a realizace rodinného domu na klíč. Firma klade velký důraz na individuální přístup ke všem zákazníkům. Rovněž dbá na poskytnutí kompletního servisu v průběhu celé realizace. Výhodou je, že LaVaRoss nabízí komplexní služby, nebudete tak potřebovat služby žádné jiné firmy, vše domluvíte na jednom místě. Projekci, realizaci i kolaudaci.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lavaross.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss

Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss

Rekonstrukce bytů a rodinných domů, inženýrská činnost i kompletní stavební práce, to jsou obory stavební firmy LavaRoss z města Znojmo. Díky dlouholetým zkušenostem, kvalitnímu personálu a skutečně široké nabídce služeb se na nás tak může obrátit soukromník, který touží po hezkém bydlení, ale i investor s přáním vybudovat nový panelák či nákupní centrum. Ve společnosti LavaRoss víme, že pracovní úspěchy nejsou vše. V rámci podnikání se proto snažíme podporovat i dobré věci a smysluplné projekty.

Vydáno 08.02.2016
Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu

Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu

Vlastníte stavební firmu, podnikáte ve stavebnictví nebo jste se sami pustili do realizace stavby, či rekonstrukce domu? Spousta stavebních prací se bez lešení neobejde. Pokud však víte, že hliníkové fasádní lešení by u vás nemělo kromě jednorázového použití více využití, případně se vám jeho nákup nevyplatí nebo nemáte možnost, jak hliníkové fasádní lešení skladovat, máme pro vás řešení – jeho pronájem.

Vydáno 18.06.2016
Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci

Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci

Stavíte nebo rekonstruujete a nejste si jisti, jaké firmy na jednotlivé práce najmout? Nemůžete se v nabídce zedníků, obkladačů, instalatérů a architektů vyznat? Obraťte se na stavební firmu LaVaRoss ze Zlína a ušetříte si práci i peníze. My totiž nabízíme kompletní stavební práce pro jednotlivce, firmy i města. Při stavbě i rekonstrukci každého objektu tak zajistíme vše, od potřebné projektové dokumentace, přes realizaci stavby, až po závěrečnou kolaudaci.

Vydáno 11.02.2016Vydáno 30.06.2016
53 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2016