Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových objektech. Velký důraz klade na kvalitu a také na detail, proto používá originální a často netypické materiály a střešní doplňky.

střecha - břidlice

Kompletní dodávka a pokládka střechy

Potřebujete novou střechu? Společnost Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. má bohaté zkušenosti s realizací standardních i atypických střech rodinných, bytových, činžovních i památkových domů a objektů v Praze a okolí. Před samotnou pokládkou střešní krytiny bude celá zakázka důkladně prodiskutována. v případě rekonstrukce střešního pláště navštíví technik přímo vás, v případě novostavby se pak sejdete v sídle společnosti.

Realizace střechy firmou Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.


Od návrhu po realizaci

Při návrhu dodávky střechy a střešní krytiny vám bude předloženo několik variant cenové nabídky v závislosti na náročnosti realizace a použitém materiálu. Sami se tak můžete rozhodnout pro takové řešení, které vám z ekonomického hlediska bude vyhovovat nejlépe. Po sepsání smlouvy o dílo budou zahájeny samotné pokrývačské práce, eventuálně práce klempířské a tesařské. Při realizaci vám bude po celou dobu k dispozici odpovědný pracovník, na telefonu pak hlavní technik. Naprostá většina činností je vykonávána pracovníky společnosti Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o., jen dílčí specifické práce (např. hromosvodářské) budou vykonány subdodavateli, kteří jsou vždy uvedeni přímo ve smlouvě o dílo.

Výstavba střech s využitím všech typů střešních krytin podle přání klienta


Používané materiály

Při realizacích střech klade společnost velký důraz na použitý materiál. Vybrat si můžete ze všech typů střešních krytin. Kromě klasických kvalitních pálených tašek či betonových střešních krytin můžete zvolit méně obvyklé materiály, např. plnohodnotný moderní eternit, vrcholem v dostupné nabídce střech u nás jsou pak střechy z břidlice. Vynikají dlouhou životností, variabilitou i skvělou teplenou a zvukovou izolací. Při rekonstrukcích památkových objektů pak společnost pracuje také s prejzovou krytinou, která umožňuje vytvářet nejrůznější oblouky či výklenky.


Tesařské a klempířské práce

Společnost v současnosti disponuje stabilním týmem přibližně 25 zkušených klempířů, pokrývačů a tesařů. Kromě samotného pokrývání střešní krytiny zajistí dílčí klempířské práce (z mědi, hliníku, titanzinku ad.) i tesařské práce (od plánů po realizaci včetně vizualizace).

Rodinná firma se sídlem v Praze má za sebou celou řadu realizací střech a s tím i spokojených klientů. Díky tomu také získala mnoho ocenění a podílela se na řadě zajímavých, často však náročných realizací střech, které jsou dnes ozdobou spousty stavení různého typu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strechyvrnata.cz/

Vydáno 07.07.2016
79 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.
Zajišťují nejenom kompletní dodávku střechy a její montáž, ale mají pro vás i originální doplňky na střechy, které umí skvěle použít. Nejsou jim cizí ani tesařské práce, odborná pokládka a to i na řemeslnicky náročnějších budovách. K těm patří i památkově chráněné objekty. Opravy střech ...

Břidlicová barevná krytina

Břidlicová barevná krytina
Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a ...

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta
Břidlicové střechy s sebou nesou spoustu výhod. Mají dlouhou životnost, jsou variabilní, vynikají tepelnou i zvukovou izolací, současně však převyšují ostatní typy krytin co do estetiky. Využitelné jsou v případě různých typů staveb, ať už rekonstruujete nebo máte v plánu novostavbu. Střešní ...

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!
Uvažujete o rekonstrukci střechy a hledáte firmu, která za vaši nemalou investici odvede špičkovou práci? Máme pro vás tipy, jak vybrat spolehlivou firmu, vyvarovat se chyb a nespálit se u řemeslníků, kteří nabízejí „za hodně peněz málo muziky“.

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik
Vaše spokojenost, naše čest, poctivost, profesionalita a kvalita našich služeb jsou to, na čem nám záleží. Podnikání pro nás nejsou peníze, ale v první řadě maximálně spokojení zákazníci. Zajišťujeme kompletní řešení i rekonstrukce střech rodinných, bytových i činžovních domů a památkových objektů. ...
PODSTRÁNKY

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha
Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice
Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza
Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
www.strechyvrnata.cz
Adresa

Adresa

Tulipánová 100
Průhonice 252 43

info@strechyvrnata.cz
+420 602 212 981


Najdete nás také zde:

ARES
captcha