Břidlicová střecha na klíč Praha

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha

Břidlicová střecha na klíč Praha

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
Břidlicová a prejzová střecha Praha
Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových objektech. Velký důraz klade na kvalitu a také na detail, proto používá originální a často netypické materiály a střešní doplňky.

střecha - prejza

Kompletní dodávka a pokládka střechy

Potřebujete novou střechu? Společnost Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. má bohaté zkušenosti s realizací standardních i atypických střech rodinných, bytových, činžovních i památkových domů a objektů v Praze a okolí. Před samotnou pokládkou střešní krytiny bude celá zakázka důkladně prodiskutována. v případě rekonstrukce střešního pláště navštíví technik přímo vás, v případě novostavby se pak sejdete v sídle společnosti.

Realizace střechy firmou Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.


Od návrhu po realizaci

Při návrhu dodávky střechy a střešní krytiny vám bude předloženo několik variant cenové nabídky v závislosti na náročnosti realizace a použitém materiálu. Sami se tak můžete rozhodnout pro takové řešení, které vám z ekonomického hlediska bude vyhovovat nejlépe. Po sepsání smlouvy o dílo budou zahájeny samotné pokrývačské práce, eventuálně práce klempířské a tesařské. Při realizaci vám bude po celou dobu k dispozici odpovědný pracovník, na telefonu pak hlavní technik. Naprostá většina činností je vykonávána pracovníky společnosti Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o., jen dílčí specifické práce (např. hromosvodářské) budou vykonány subdodavateli, kteří jsou vždy uvedeni přímo ve smlouvě o dílo.

Výstavba střech s využitím všech typů střešních krytin podle přání klienta


Používané materiály

Při realizacích střech klade společnost velký důraz na použitý materiál. Vybrat si můžete ze všech typů střešních krytin. Kromě klasických kvalitních pálených tašek či betonových střešních krytin můžete zvolit méně obvyklé materiály, např. plnohodnotný moderní eternit, vrcholem v dostupné nabídce střech u nás jsou pak střechy z břidlice. Vynikají dlouhou životností, variabilitou i skvělou teplenou a zvukovou izolací. Při rekonstrukcích památkových objektů pak společnost pracuje také s prejzovou krytinou, která umožňuje vytvářet nejrůznější oblouky či výklenky.


Tesařské a klempířské práce

Společnost v současnosti disponuje stabilním týmem přibližně 25 zkušených klempířů, pokrývačů a tesařů. Kromě samotného pokrývání střešní krytiny zajistí dílčí klempířské práce (z mědi, hliníku, titanzinku ad.) i tesařské práce (od plánů po realizaci včetně vizualizace).

Rodinná firma se sídlem v Praze má za sebou celou řadu realizací střech a s tím i spokojených klientů. Díky tomu také získala mnoho ocenění a podílela se na řadě zajímavých, často však náročných realizací střech, které jsou dnes ozdobou spousty stavení různého typu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strechyvrnata.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Břidlicová barevná krytina

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.

Vydáno 17.04.2018
Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Břidlicové střechy s sebou nesou spoustu výhod. Mají dlouhou životnost, jsou variabilní, vynikají tepelnou i zvukovou izolací, současně však převyšují ostatní typy krytin co do estetiky. Využitelné jsou v případě různých typů staveb, ať už rekonstruujete nebo máte v plánu novostavbu. Střešní krytina z břidlice se dokáže dokonale přizpůsobit.

Vydáno 30.06.2016
Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Uvažujete o rekonstrukci střechy a hledáte firmu, která za vaši nemalou investici odvede špičkovou práci? Máme pro vás tipy, jak vybrat spolehlivou firmu, vyvarovat se chyb a nespálit se u řemeslníků, kteří nabízejí „za hodně peněz málo muziky“.

Vydáno 01.06.2015
Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Vaše spokojenost, naše čest, poctivost, profesionalita a kvalita našich služeb jsou to, na čem nám záleží. Podnikání pro nás nejsou peníze, ale v první řadě maximálně spokojení zákazníci. Zajišťujeme kompletní řešení i rekonstrukce střech rodinných, bytových i činžovních domů a památkových objektů. Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti v oblasti pokrývačských a klempířských prací, přičemž důraz klademe na kvalitu naší práce i použitého materiálu. Svou práci děláme rádi, děláme ji pořádně a jsme na ni hrdí. Co slíbíme, to splníme - v termínu. Kolik firem dnes může říct to samé?

Vydáno 13.02.2014
Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Zajišťují nejenom kompletní dodávku střechy a její montáž, ale mají pro vás i originální doplňky na střechy, které umí skvěle použít. Nejsou jim cizí ani tesařské práce, odborná pokládka a to i na řemeslnicky náročnějších budovách. K těm patří i památkově chráněné objekty. Opravy střech historických objektů si žádají speciální řešení. V těchto případech se používá prejzová krytina neboli pálená střešní taška Prejz.

Vydáno 08.05.2017Vydáno 07.07.2016
52 Zhlédnutí

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice

Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty