Hydroizolace Praha  - široký sortiment kvalitních tmelů a nátěrů

BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha

Hydroizolace Praha - široký sortiment kvalitních tmelů a nátěrů

26 let tradice, zkušeností a úspěšných sanací

Společnost BETOSAN s.r.o. je firmou produkující materiály tzv. stavební chemie. V oboru se pohybuje již více než 20 let a za tu dobu spolupracuje s celou řadou předních firem z oboru sanací betonových a železobetonových konstrukcí a podílela se na celé řadě oprav více či méně významných staveb.

stavební chemie

Nabídka více než 150 materiálů, které lze rozčlenit do několika skupin

BETOSAN s.r.o. nabízí materiály pro opravu betonu, železobetonu a vlhkého zdiva. Současně je výrobcem celé řady materiálů pro izolaci proti vodě, ať už se jedná o natíratelné izolace na bázi MS polymerů, nebo o polymercementové stěrky, o speciální chemicky odolné fólie, nebo celou řadu doplňkových materiálů pro těsnění, injektáže a omezení vzniku trhlin. Další významnou skupinu tvoří speciální materiály kam lze zahrnout materiály kotvící, rozpínavé, nesmrštivé, rychletuhnoucí a koroziodolné.

Odolnost vůči průniku kapalin stávajícími konstrukcemi lze zajistit materiály na bázi sekundární krystalizace XYPEX. Společnost BETOSAN s.r.o. nabízí prefabrikované suché maltové směsi, které obsahují přísadu XYPEX ADMIX. Ta umožňuje provádět reprofilaci železobetonu a propůjčit mu odolnost vůči průniku kapalin v jednom kroku. Druhou možností, kterou lze volit je injektáž a to buď pomocí polyuretanů, nebo epoxidů.

Samozřejmostí je nabídka impregnací, penetrací, nátěrů i nátěrových systémů pro ochranu, finalizaci povrchu konstrukcí a jejich barevné sjednocení.

Speciální skupinou je zesilování konstrukcí pomocí externě lepené výztuže z uhlíku, skla a dalších materiálů. Jedná se zejména o známé uhlíkové lamely a tkaniny.

Výrobní program společnosti BETOSAN s.r.o.


Sanační zásah si žádá kvalifikované pracovníky

Prvním krokem sanačního zásahu je stavebně technický průzkum konstrukce, její prohlídka a stanovení rozsahu poruch a způsob opravy. BETOSAN s.r.o. má ve svém týmu celou řadu techniků a inženýrů autorizovaných v oborech zkoušení a diagnostika staveb a sanace betonu a železobetonu, kteří jsou navíc dále vzděláváni na odborných kurzech zaměřených právě na sanace betonu, železobetonu, izolací a vlhkého zdiva. Kvalifikace pracovníků umožňuje optimalizovat návrh z hlediska technické vhodnosti i finanční náročnosti. Šíře sortimentu společnosti BETOSAN s.r.o. oproti tomu umožňuje provést návrh na celkovou sanaci i složité konstrukce z navzájem kompatibilních materiálů.


BETOSAN s.r.o. – špičkový materiál, návrh sanace na míru, operativnost, technická pomoc

Vedle špičkové kvality svých materiálů, které jsou ověřeny zkouškami v akreditovaných laboratořích, jsou technická pomoc po celé republice, návrh sanace na míru a operativnost výroby hlavní přidanou hodnotou, kterou BETOSAN s.r.o. svým zákazníkům nabízí. Naše společnost je držitelem zlatého certifikátu od společnosti CQS, který deklaruje udržování systému managementu jakosti, životního prostředí a bezpečnosti práce (podle ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001).
Náš tým se těší na spolupráci při sanaci a údržbě konstrukcí.

Diskuse, technické poradenství


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.betosan.cz

Vydáno 03.06.2016
26 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci
Společnost BETOSAN vznikla již na počátku 90. let s cílem nabídnout v tuzemsku vyrobené profesionálně formulované stavební hmoty a stavební chemii, které budou výhodnou alternativou k hmotám do České republiky dováženým, a záhy se v oboru stavební chemie stala největším českým výrobcem. Již více ...

Eshop - stavební chemie

Eshop - stavební chemie
Největší tuzemský výrobce stavební chemie, společnost BETOSAN s.r.o., představuje vlastní eshop. V tomto eshopu najdete veškerou stavební chemii. Nyní můžete nakupovat z pohodlí svého domova nebo přímo z firmy! Široký sortiment zboží máme skladem a ihned k odběru. Stačí si zadat objednávku a my co ...

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny
Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.
PODSTRÁNKY

Sanace železobetonu

Sanace železobetonu
Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Hydroizolační hmoty

Hydroizolační hmoty
Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Speciální maltoviny

Speciální maltoviny
Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
BETOSAN s.r.o.
www.betosan.cz
Adresa

Adresa

Nová cesta 291/40
Praha 4 140 00

praha@betosan.cz
+420 241 431 212


Najdete nás také zde:

ARES
captcha