Zakázková výroba nábytku do každého interiéru

Každý, kdo někdy zařizoval byt nebo dům, jistě ví, že sehnat vyhovující nábytek není mnohdy jednoduché. Rozměry pokojů jsou často tak specifické, že do nich sériově vyráběný nábytek jen těžko naskládáte. Ideálním řešením je tedy nechat si vyrobit nábytek na míru. Jenomže kde najít kvalitní, spolehlivé a ověřené stolařství, které vám vyjde vstříc a zrealizuje vaše představy?

Vipama - nábytek na míru do každého interiéru.

Nábytek na míru i do velmi netypických prostor

Pokud zvolíte správné stolařství nebo firmu, pro kterou není zakázková výroba nábytku žádným problémem, máte vyhráno. Jestliže je vašim bydlištěm Opava a okolí, pak je vám k dispozici společnost Vipama. Ta vyrábí veškerý nábytek na míru a může vám tedy zařídit perfektně sladěný, praktický a funkční interiér, ať už vybavujete veliký dům, nebo malinký byt, kde je nutné využít každý kousek místa.


Zakázková výroba nábytku do kuchyně, ložnice i kanceláře

Společnost Vipama se zaměřuje na výrobu nábytku do jakéhokoli interiéru. Díky dlouholeté praxi a bohatým zkušenostem zde získáte vybavení bytů i kanceláří přesně podle vašich potřeb, ať už jsou jakékoli. Na míru vám vyrobí kuchyně, dětské pokojíčky, obývací stěny, vestavěné skříně, kancelářský nábytek a další.

Nábytek na míru i pro náročné klienty


Dobré stolařství pracuje s kvalitními materiály

Aby nábytek dlouho vydržel, byl odolný a krásný na pohled, musí být vyroben z kvalitního materiálu, který je vhodný pro daný účel. Toho je si společnost Vipama vědoma, a proto je zde zakázková výroba nábytku založena výhradně na poctivých materiálech. Ve firmě jsou zaměstnaní opravdoví odborníci svého řemesla, kteří vědí, jaké materiály jsou potřeba pro vytvoření dokonalého produktu. Z široké škály materiálu vám tedy vyrobí jakýkoli nábytek na míru s pečlivostí, přesností a dle vašich představ.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vipama.cz/

Vydáno 03.06.2016
128 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vyrobíme vám pohodlnou kancelář na míru a dle vašich požadavků

Vyrobíme vám pohodlnou kancelář na míru a dle vašich požadavků
Jak se nám to má podařit? Díky naší zakázkové výrobě nábytku. Společnost Vipama funguje od roku 2003 a za svou dobu působnosti získala na síle a vytýčila si základní body, které vždy plnila a také bude nadále plnit. Nejvýše postavený bod, který zaujímá přední místo, je právě spokojenost zákazníků. ...

Nábytek na míru pomůže vytvořit váš vysněný domov

Nábytek na míru pomůže vytvořit váš vysněný domov
Každý dům i byt je jiný. Pokoje mohou mít různé rozměry, jinak vysoké stropy nebo třeba stropy zkosené. Takové odlišnosti a specifika vaší domácnosti s sebou přináší samozřejmě i odlišné nároky a potřeby, co se týče nábytku a vybavovacích předmětů. Naštěstí ale existují vedle mnoha obchodů se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VIPAMA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VIPAMA s.r.o.
www.vipama.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výroba nábytku
Adresa

Adresa

Hlavní 478/154
Opava - Kylešovice 747 06

truhlarstvi.vipama@gmail.com
+420 605 232 573


Najdete nás také zde:

ARES
captcha