PUR elastomery a výrobky z nich na míru zákazníkovi vyrábí firma Plastor Otrokovice

PUR elastomery v různých tvrdostech, ale také produkty z nich vyrobené nabízí společnost Plastor, s.r.o. Otrokovice. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme polyuretany (PUR), zejména se specializujeme na PUR elastomery. Nejdůležitější jsou pro nás požadavky zákazníků, proto dodáváme naše výrobky v různé tvrdosti na míru potřebám každého z nich.

PUR elastomery

PUR elastomery podle požadavků zákazníka

Polyuretanové elastomery se vyznačují velkou oděruvzdorností, houževnatostí, pevností i pružností. Jejich přednosti se projeví především při dynamickém zatížení. Vlastnosti elastomerů lze měnit podle požadavků a přání zákazníka, což nám umožňuje vyjít zákazníkům vstříc a vyrábět PUR elastomery a produkty z nich v požadované tvrdosti i barvě.


Nabízíme výrobky z PUR elastomerů

Výrobky z PUR elastomerů odléváme na zařízeních francouzské firmy Baulé a používáme systémy renomovaných světových firem. Díky tomu můžeme nabídnout opravdu kvalitní produkty. PUR elastomery lze využít například při výrobě pojezdových a podávacích kol a koleček, válců, přítlačných a podávacích kladek, hřebenů pro skladovací a manipulační palety, stíracích lišt, břit, pružin, kroužků, membrán a dalších. PUR elastomery je také možné stříkat na kovové a plastové dílce.

PUR elastomery od firmy Plastor a jejich využití


Proč využívat PUR elastomery?

PUR elastomery mají mnohé výhody, které jistě ocení každý zákazník. Jejich předností jsou dobré mechanické vlastnosti, zejména odolnost proti oděru a obroušení. Při výrobě produktů z PUR elastomerů není potřeba používat drahé tlakové formy, materiál se odlévá do forem a následně se vytvrdí. Technologie výroby odléváním je variabilní, proto lze snadno a ekonomicky vyrábět i malé série, jednotlivé kusy a prototypy. Vyzkoušejte PUR elastomery a jejich skvělé vlastnosti sami.Vydáno 07.06.2016
117 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Plastor s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Plastor s.r.o.
www.plastor.cz
Adresa

Adresa

tř. Tomáše Bati 1723
Otrokovice 765 02

soukenik@plastor.cz
+420 603 499 104


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha